24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka.

Sadece kuzeydoğudaki başka birinin bu çok garip olayları yaşayıp yaşamadığını görmek. Bir çift aile üyesi, kafa ve kulaklarından kolların aşağısına ve arka ucuna kadar, vücutlarının% 40’ından fazlası bir gecede kovanlarla uyandı. Bir çare arayışında yardım ve rahatlama için eczaneye gittiler ve sadece kendileri olmadığına dair bilgilendirildiler. Eczanede bir işçi de dahil olmak üzere kesin semptomlarla çok sayıda kişi eczaneye geldi. Aynı şey, kovanlar uyandıklarından başlayarak, gözlerin ve kulakların etrafında, ayrıca kolların ve arka ucun ortasındadır. Mevsimsel alerjiler de dahil olmak üzere, gelen diğer insanlarda olduğu gibi teyit edilen hiçbir şeye alerjik reaksiyon öyküsü yoktur. Kurdeşen, ciltte kabarık kabarcıklar olarak kimyasal yanıklar gibi göründükleri en iyi açıklama değildir ve çok kaşıntılı. Çok ilginç. Yüksek dozda Benadryl iyi çalıştı. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hives İşte referans için bilmeyen herkes için kovanların nasıl göründüğüne bir bağlantı ve kabarcıklar aslında böyle görünüyordu. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chemical_burn

TLDR: Kuzey doğuda bir gecede gizemli kimyasal yanıklar ortaya çıktı, 5’ten fazla kişi semptom bildirdi, hiçbiri mevsimsel alerjisi olmadı.

“24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka.” üzerine 61 yorum

1. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 11:46:18

2. Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 16-06-2020 05:59:43

3. Van merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 27-06-2020 18:53:48

4. Rize merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 01-07-2020 13:25:55

5. Bursa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 07-07-2020 18:54:26

6. Çorum merkezden ben banu. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-08-2020 17:47:29

7. Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 20:10:27

8. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 09-08-2020 14:04:22

9. Antalya merkezden ben ali. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 09:04:29

10. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sağolun 01-09-2020 00:57:39

11. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 01-09-2020 11:40:57

12. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Slm web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 13:07:24

13. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-09-2020 07:34:57

14. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-10-2020 17:29:10

15. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 211

16. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, sağolun , mehmet – 54

17. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 02:06:08

18. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , doruk – 321

19. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 337

20. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 234

21. Kastamonu dan kimler var. 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. . selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 303

22. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , – 141

23. Tokat dan kimler var. 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. . Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 390

24. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 02:03:03

25. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 226

26. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 235

27. Bu konu : ” 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 71

28. Kırıkkale dan kimler var. 24 saat içinde ortaya çıkan ve ayrılan gizemli kovanlar, birden fazla vaka. . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler , emin – 51

Yorum yapın