Kategoriler
Genel

24 Saat teknolojisi / MSM manipülasyonunun bizi 24 saat insanlara dönüştürdüğüne ikna oldum.

Bugün için yaşa, şimdi tüket, şimdi tadını çıkar, hiçbir şey yapışmaz, anılarımız genellikle haftalık olarak silinir (veya daha fazla etki için tweaked / yeniden kalibre edilir).

MSM bizi duygusal olarak rehin tutar. Sonuç olarak, duygudan besleniriz, bir şey hissetmek, başkalarına ne pahasına olursa olsun, ya da kendi gerçekliğinin kendisi. Buradaki siyasi gönderilere bakın (“Ah, bu libtarları tetikleyecek,” “Heil Trump!”). İnsanlar sonuç olarak mesajlarını sık sık “tatlandırır / zayıflatır” çünkü günün sonunda, SİZİN dışında bir yükseliş elde ettiklerini duygusal olarak doğrular.

Acaba bu yüzden çevrimiçi olarak yapıcı sohbetler yapamıyoruz, çünkü “bildiğimizi” iddia ettiğimiz bir Rachel Maddow, Rush Limbaugh, Don Lemon veya Glenn Beck, vs. olmak için bilinçaltı bir pundit fantezisi yapıyoruz. ve herhangi bir şey / herkes küçümseyen bir kıkırdama ile mazur görülebilir. Komut dosyalarından bir şeyler alıntılamak için gelişen birçok konuşmayı fark ettim …

Buraya nasıl geldik? Aşırı bolluk duygusu ile değerli bir olgunluk / bilgi / rasyonel düşünme gerçekleşmez. Hepimiz bunu ruhlarımızda doğal olarak biliyoruz, ancak aptal oyunlar oynamak ve aptal ödüller kazanmak için ısrar ediyoruz.

Biz demek istemiyoruz bilmek ama şartlandık tepki her şeye. Bu program.

Bir şeye tepki gösterdiğinizde, çaresizsiniz ve kaosun ajanısınız. Bildiğiniz zaman, güçlenirsiniz.

Ne yazık ki MSM, gerçeği dağıtma konusunda bir bok vermez / bozmaz. Çözüm olarak: Sadece gerçeği bulmakla kalmıyor, nasıl başlayacağımız konusunu da kaybettik.

Gerilimler / stresler / yönelim bozukluğu olan sömürülen insanların sömürülmesine bağlı tutsak rehin olarak otururken, esas olarak kendi izolasyonumuzda 3 ay boyunca bir oyuncak gibi yaralandık. Kaosu / öngörülemezliği normalleştirme çabaları açıktır.

Bir kültür olarak, her gün kültürel olarak boktan bir şey yiyoruz çünkü teknolojimiz bir FOMO (eksiklik korkusu) kimliğini teşvik etti, ancak geri adım attığımızda, bu noktada neyi kaçırdığımızı merak ediyorum. Gazeteler A-Page NEWS yerine editörler / kanaat parçaları tarafından tüketildiğinden, muhtemelen çok fazla değil.

Çevremizdeki dünyayı karşılıklı olarak ve kaotik bir devamlılıkla anlamamızı engelleyen EMOTIONAL (entelektüel değil) cazibeleri kullanan kasıtlı dikkat dağıtıcı bir denizdir.

Bundan bıkmış olan var mı?

24 Saat Haber = 24 Saat Kişi. Hiçbir şey kazanılmayacak, eğer programa uyanmazsak her şey potansiyel olarak kaybedilecek.

Çok mu geç?

“24 Saat teknolojisi / MSM manipülasyonunun bizi 24 saat insanlara dönüştürdüğüne ikna oldum.” için 25 yanıt

Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 01-07-2020 13:17:52

Uşak merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 19:08:05

Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 16-07-2020 17:05:29

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 21:22:07

Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 03-08-2020 01:22:15

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-08-2020 14:13:29

Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, twitter da paylaştım 27-08-2020 23:28:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir