25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün.

İsa Mesih, Çardaklar Bayramı’nda doğdu.

“Size koyun kılığına bürünerek gelen sahte peygamberlerden sakının, ama içlerinde onlar açgözlü kurtlardır.”

25 Aralık bir Gizem Kültlerinden Şeytani Bayram Deccal’in ortaya çıkışını / doğumunu kutlamak, Sol Invictus / Helios / Mithra / Apollo / Jüpiter, oğlu Satürn / Yılan. (natalis Invicti ölür)

r / komplo - 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün.

Deccal, Kıyametin Dört Atının (adamlarının) quadriga’sı ile

Pontifex Maximus’a kadar değildi (Gizem Kültlerinin baş rahibi) Julius MS 350’de, İsa’nın doğum günü olarak görülmesi gerektiğini ilan ettim ki, Roma Katolikleri tarafından ve dünyanın geri kalanı tarafından kutlanmaya başlandı.

İlk kilise, İsa’nın doğumu olarak Çardaklar Bayramı’nı kutladı; Ancak, Druid İmparatoru Konstantin “Büyük” (Britanya’nın korkunç druid rahiplerinden, tanrıları, Ejderha, Yani Yılan veya Şeytan için ruhani ölümlü düşmanlarını fethetmek için gönderilmiş olan) ve Roma Kilisesi (Roma Kültü) Tamamen yerleşti, İsa Mesih Kilisesi’ni mümkün olan her şekilde sistematik olarak yok etmeye başladı ve 10 ‘dan sağ kalan gerçek kalıntıları zorladı.Harika’ Pagan (Gizem Kültü) gitmek için zulüm ‘yeraltı’.

17-25 Aralık, Gizem Tarikatlarından Şeytani Bir Bayram kutlamak (şimdi) Satürn’ün yönettiği ve tüm ulusları yöneten bir adamın vücudunda enkarne olduğu ‘Altın Çağ’ın yakın restorasyonu (Cush tarafından yönetilen Babil kulesi ve ondan sonra Cain ve Lamech tarafından yönetilen Preflood dünyası). (Saturnalia)

21 Aralık’taki Satürn-Jüpiter kavuşması tarafından kutlanan Kozmolojik bir Olaydır. Gizem Kültlerinin İnisiyeleri Dünya çapında gibi son İşaret Hayat Kitabının Mühür Açılmasından ve binicilik başlangıcından önce Dört Atlı, Mesih’inin bedene gelişiyle sonuçlanacak.

Hazırlanmanın tek yolu ani Tanrı ile birlikte dünyaya gelecek olan Kötülüğün ortaya çıkması, İsa, Yaşam kitabının mührünü açarak, Mesih’te benimle paydaşlık içinde olanlar ve hatta siz olmayanlar, tutmaktır İlk ve En Büyük Emir içinde bütünlük altında onun rehberliği Kutsal Ruh’un kişiliğinde (1 Yuhanna 5: 7 KJV); bir aşk çağrıldı ‘Agape’ Aşk*. *

* “*28 Ve yazıcılardan biri geldi ve onların akıl yürüttüğünü duyduktan sonra, onlara iyi cevap verdiğini anlayınca ona sordu: İlk emir hangisi?

29 İsa ona, «İşit, ey İsrail» buyruklardan ilki; Tanrımız Rab tek bir Rab’dir:

30 Ve Tanrın Rabbini bütün yüreğinle, bütün canınla, bütün aklınla ve bütün gücünle seveceksin: Bu ilk emirdir. “

Sözünün yanında, sonraki iş O yakıcı sevgiyi kazanmak isteyenler için en etkili olacaktır. Agape.

Ancak öyle en önemli Birinin Yardımını ve rehberliğini istemesi için, Zaten tövbe etmiş ve İsa’yı kabul etmiş olanlar için,

ve bunu yapmayanlar için, bunu mümkün olan en kısa sürede yaparsınız:

Gerçek :: İşaretler ve Portents (webnode.com)

Bütün bunlar İsa’nın Glory ve Sake’i için yazılmıştır ve her kim okursa onun hatırı için yazılmıştır.

“25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün.” üzerine 28 yorum

1. Bingöl dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, saolun , hatice – 497

2. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 263

3. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 125

4. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Selam web siten vallaha çok iyi, sağolun , hatice – 67

5. Gümüşhane dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 25

6. Iğdır dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . selam arkadaşlar sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 289

7. Uşak dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ziya – 165

8. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 18:48:49

9. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 147

10. Muğla dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 6

11. Muğla dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 466

12. Yalova dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 2

13. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki çok güzel, saolun , Gürbüz – 125

14. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler 25-01-2021 21:50:46

15. Gaziantep dan kimler var. 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. . Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 168

16. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim iyi, tebrikler , memo – 65

17. Kilis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-02-2021 02:42:28

18. Bartın merkezden ben hatice. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-02-2021 02:52:35

19. Mersin merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 17-02-2021 12:35:12

20. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım 19-02-2021 02:38:09

21. Bu konu : ” 25/26 Aralık, Yaşam Kitabının mühürlenmeye başlayacağı gün. ” çok güzel. Slm siteniz valla mükemmel, tebrikler , gaye – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link