26 yıl önce M / S Estonya baltık denizinde battı ve 852 kişi hayatını kaybetti.

Bu olayın hükümetler tarafından halı altına süpürülmesi çok garip. Gemi limandan ayrılmadan önceki son dakikada askeri kamyonların gemiye girdiğini gördüklerine dair çok sayıda belgesel ve görgü tanıklarının ifadesi var.

İsveç, İngiliz ve Estonya hükümetlerinin silah / askeri teknoloji kaçırdığı ve askeri teknoloji onlara ait olduğu için Sovyetler Birliği’nin bundan pek memnun olmadığı da söyleniyor. (Sovyetler Birliği henüz çökmüştü).

Gemi battıktan sonra, insanlar cenazeleri düzgün bir şekilde alabilmek için cenazeleri çıkarmak için dilekçeler yazdılar, ancak bunun yerine hükümet enkazın üzerine boktan beton döktü ve geminin neden suya düştüğü saçma hikayeler yazdı. Bu hikaye kanımı kaynatıyor.

“26 yıl önce M / S Estonya baltık denizinde battı ve 852 kişi hayatını kaybetti.” üzerine 15 yorum

1. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 08-10-2020 17:50:52

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, saolun 08-10-2020 20:19:43

3. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-10-2020 00:58:44

5. Giresun dan kimler var. 26 yıl önce M / S Estonya baltık denizinde battı ve 852 kişi hayatını kaybetti. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , Aylin – 199

6. Şanlıurfa merkezden ben . Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 09:33:09

7. Bu konu : ” 26 yıl önce M / S Estonya baltık denizinde battı ve 852 kişi hayatını kaybetti. ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 468

8. Nevşehir merkezden ben emin. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-10-2020 14:48:23

9. Bu konu : ” 26 yıl önce M / S Estonya baltık denizinde battı ve 852 kişi hayatını kaybetti. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 318

10. Aksaray merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 27-10-2020 18:39:32

Yorum yapın