27 Kulüp

Hükümdar Programlama Adını almıştır kelebekler.

Mk Ultra bir CIA zihin kontrol projesi.

Beta seks yavru kedi: Pembe saç ve kedi ünlülerde baskılar seks köle / kedi değişir. Bu alterler gizli hiyerarşinin en altındadır, çünkü beta alterler zayıf olarak görülür ve çok fazla parçalanma eğilimindedir. yakut fuhuşu temsil eder. Sarı saçlar yeniden programlanır ( Kanye ondan sonra Yıkmak hakkında Google ve Facebook). Saç renkler arasında iletişim kurmanın bir yoludur işleyicileri/pedos. Bu işleyiciler (bazen işleyici, mağdurun güvendiği ve duygusal bir bağı olan bir kişidir) beyni yıkanmış kişi belli bir kişi tarafından el hareketler ve ifadeler. Kişiler bir kişiliği ayırırsa, diğerinin ne yaptığını hatırlamıyor olabilir (şeytani ritüeller, insan eti yemek, kan içmek, tecavüz vb.) Ve hafıza kaybı ile sonuçlanır. Kişi büyüdükçe zorlaşır beyin yıkamak onu (özellikle 27) ve hataları yaşla birlikte artar. Bu nedenle beyin yıkama, kişilik tamamen şekillenmeden önce başlar. Genç yaşta birbirlerini tanımadan faaliyet gösterebilecek birden fazla kişilik oluşturmak daha kolaydır. Kişi büyüdükçe zihinsel çöküşe yaklaşır.

Kaçırılan çocuklar metal veya mücevher programlama (bazen her ikisi de) üzerinden gidin. Mücevherler metallerden daha yüksek kabul edilir ve elde edilmesi daha zordur. Uyuşturucu, hipnoz, elektrik çarpması, su işkencesi vb. Kullanarak çocuk eğitimden geçer. Eğitim sırasında çocuk tecavüze uğrar, yetersiz beslenir ve uykudan mahrum kalır, bu da kontrolünü kolaylaştırır.

Zümrüt genellikle bundan sonra gelir programlama ve aile sadakati, büyücülük, kara büyü ve ruhsal başarı ile bağlantılı olduğu için önemli kabul edilir. Elmas en yüksek değerli taştır ve yetişkinliğe kadar kazanılamaz.

Elmas, başkanlık modeli, yüksek sınıf seks köleleri (telif hakkı için seks köleleri vb.) Anlamına gelir.

Koyu zümrüt yeşili onların kutsal rengidir çünkü Deccal altını temsil eder.

İbadet ediyorlar Baphomet ve doğayı tersine çevirmeye çalışın. Bu yüzden transseksüel gündemi. Gizli transseksüeller olan ana akım sanatçılar var. Kemikleri asla değişmemesine rağmen görünümlerini değiştirmek için genç yaşta hormon tedavisine başlarlar. Cinsiyetler söz konusu olduğunda kitleleri karıştırmak istiyorlar.

Okült sadakatinizi kanıtlamak ve popüler / başarılı olmak / başarılı olmak için kurban ( genelde birisi kapat için sen). Eğer kurbanlar okültün ihtiyaçlarını karşılamıyorsa aşağılama ritüeller. (Aşağılama ritüelleri bazen gizli hiyerarşisinde yükselmek içindir ve gizli bir üye onlardan kaçınmak isterse bunun yerine daha fazla fedakar ritüel gerçekleştirmeleri gerekir.)

Yapan kişi tehdit endüstriyi feda etmek ritüeller sevmek bunlar. (Not: Bu fotoğrafın sadece olduğunu söylüyorlar ” Sanat Devlet memurları ve kültür simgeleri genellikle başarı, halkın kabulü vb. İçin sihir yaparlar. Halk figürünün popülaritesi / başarısı bazen kurban edildikten sonra yükselir.

Bazen kamu enerjisinin değişmesi için masum insanları (9/11) feda ederler. Enerji vampirleri gibi davranırlar ve kamusal ruh halini korumaya çalışırlar. Numeroloji okültte çok önemli olduğu için belirli günlerde (dolunay vb.) Kurban ederler.

Bazı çocuklar sadece okült hizmet etmek için doğarlar. Kan çizgileri, okültün önemli gördüğü bir diğer özelliktir.

Diğer insanlar okült (sanatçılar almak isteyen tanınmış vb.) Sanatçı onun/ona ruh şöhret ve para için okültün yapmasını istediği her şeyi yapmaları gerekir. Pratik yapmalılar seks büyücüsü ve inisiyasyonları genellikle seks ritüelleri.

medya ve eğlence endüstri propaganda kullanan araçlar ÖNGÖRÜSEL Programlama. Medya aldatan kitleler. anaakım ünlüler seçkinlerin piyonlarıdır (tıpkı siyasetçiler sürekli kontrol edilen ve ne yapılacağı söyleniyor).

sübyancı pedofiller okült tarafından değersiz hale gelene kadar halkalar açığa çıkmaz. Pedofili dır-dir coşmuş.

“27 Kulüp” üzerine 70 yorum

1. Yalova merkezden ben gaye. Selamlar sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 17:11:25

2. Bursa merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun 09-07-2020 21:36:17

3. Mersin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-07-2020 12:18:07

4. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun 16-07-2020 04:58:46

5. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-07-2020 05:03:37

6. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 30-07-2020 10:22:56

7. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 20:07:16

8. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:10:37

9. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun 07-08-2020 17:35:09

10. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 08-08-2020 09:25:33

11. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 14:12:45

12. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım 08-09-2020 01:18:27

13. Kilis merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 18-09-2020 06:30:49

14. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 15:18:57

15. Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım 23-09-2020 15:38:15

16. Bursa merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 22:38:14

17. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 24-09-2020 01:42:59

18. Siirt merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 24-09-2020 08:47:16

19. Kars merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım 24-09-2020 21:52:04

20. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Mrb siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-09-2020 04:52:20

21. Kars merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-10-2020 05:17:20

22. Konya dan kimler var. 27 Kulüp . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 136

Yorum yapın