Kategoriler
Genel

28 Ekim 2017’de yayınlanan Q drop # 1, Hillary’nin iadesinin hareket halinde olduğunu ve diğer bs iddialarını ileri sürdü. Sende bulunmuştun.

Q drop # 1 içeriği. Q’nun ilk damlası tamamlandığında ve saçma saçma olduğunda ve disinfo’nun gerekli olduğunu söylemek için kayda gitmediğinde, o zaman disinfo tarafından geçtiniz. Neden herkes% 100 disinfo ile başlayan birine inanıyor? Ben burada insanlar 10/30 PROOF Ulusal Muhafız 10/30 görev için aktif olup olmadığını sormak için hiçbir yıl olduğunu söyleyerek bunu haklı çıkarmak için çalıştım.

Ulusal muhafızların aktivasyon emirlerini en az 4 yıl önce aldığını bilmiyordum.

Yine, HERKES bunu nasıl görmezden gelebilir ve bilerek disinfo yayan birine inanabilir mi?

HRC iadesi, sınır ötesi çalışma durumunda birkaç ülke ile dün yürürlükte. Pasaportun etkin olarak işaretlenmesi onaylandı 10/30 @ 12:01 Meydan okuma düzeninde örgütlenen devasa isyanların ve ABD’den kaçan diğerlerinin gerçekleşmesini bekliyoruz. US M’ler NG etkinken operasyonu yürütecek. İspat kontrolü: Bir NG üyesi bulun ve büyük şehirlerin çoğunda görev için 10/30 etkinleştirilip etkinleştirilmediğini sorun.

“28 Ekim 2017’de yayınlanan Q drop # 1, Hillary’nin iadesinin hareket halinde olduğunu ve diğer bs iddialarını ileri sürdü. Sende bulunmuştun.” için 11 yanıt

Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-06-2020 01:42:57

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 25-06-2020 09:24:32

Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 00:53:32

Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 17:20:23

Isparta merkezden ben Emine. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:14:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir