İnsanların “3D ve 2D”, “gerçek ve hayal hali” ile “beden ve gölgesi” arasındaki farkı öğrenmelerinin tam zamanı. Dreamstate, bilinç durumumuza dayalı olarak şeyleri “sembolik veya mecazi olarak” anlatan 2B’dir. Yalan söylemez ama onları yanlış anlarız çünkü biraz farkındalığımız yoktur ya da bizi korkuya hapseden yanlış şeylere inanmaya şartlanmışızdır. Dreamstate, “bizim özümüze, ben dediğimiz şeye” dayanan şeyleri gösterir. Bu yüzden insanlığı kontrol eden varlıklar veya kişiler yalan söylemekten kurtulurlar. Gökyüzünün ay yönü gibi, zamanın bir yönü ile dolaylı bir teması vardır. Zamanın iki ana yönü olduğunu düşünüyorum; güneş, ay yönleri, tıpkı bizim hareketlerimiz ve konuşmamız gibi. Onları farklı algılarız, ancak birlikte var olabilirler. iki bedenimiz var, fiziksel bedenimiz ve rüya bedenimiz ve onlar bizim rüya bedenlerimizi ele geçirdiler, çünkü onlar bizi, tersine çevrilmiş fedakarlık fikirlerine dayanan “bir şeyler söylemeye” ve “eylemler yapmaya” mecbur bırakan dinler yaptılar. Kişi bu dinlere inandığı sürece “o kişinin korkmaması gerekir”. Diller için harfler(2D) var, bize zamanın o ay yönünden 2D içerik gösteren teknolojiler var. Kameralar, televizyonlar, akıllı telefonlar, bize 2D gösteren her şey dolaylı olarak zamanın o ay yönüne bağlı. İşte bu yüzden dünya Harflerden internete 2D’den her geçen gün daha fazla etkileniyor.Aya iniş gibi bir sürü sahte şey yapıyorlar ama onlara göre yalan söylemediklerini düşünüyorlar.Nasıl? Biz onları doğrudan görmedik. Niyetleri sembolik olarak bize bir şey anlatıyor. Bize anlattıkları her şey gazetelerdeki harflerden ekranlardaki içeriklere kadar 2 boyutlu. Ama biz onları gerçekmiş gibi hissediyoruz. İnsanlar aptalca, tersine çevrilmiş dinlere inandıklarında. fedakarlık fikirleri, istedikleri zaman üzerlerine başka bir doğal güç(korku) çağırabilirler diye düşünüyorum.Belki, bazen doğal olarak oluyor.Yani, tıpkı bizim kabuslarımız(2D) gibi insanlardan korkuyorlar ama gerçekte bunu yaparak yapıyorlar. 2 gösteren teknolojinin kullanımı Gerçekte D. Bu 2D içerik “sembolik olarak” bir şeyler söylüyor ama biz onları gerçekçi bir şekilde hissediyoruz. Covid olayı da bununla ilgili. Virüsler aslında küçük organizmalar değil, insanlığın topluca sahip olduğu yanlış inançlarımızdır ve insanları günah korkusuyla korkuturlar. Bu aldatmanın sınırıdır. Buna thaqqiya denir. Kendi bakış açılarına göre bunu haklı çıkarıyorlar çünkü korkutup aldatmalarına izin verildiğini düşünüyorlar, çünkü insanlar sahte kurban ideallerine inanıyorlar. Böyle yönetirler, bir şeyleri bildikleri için korkuları yoktur ve insanlar bir şeyleri bilmedikleri için korku duyarlar. İnsanlar korktuklarında ve aşılarını tamamen kabul ettiklerinde, korkuya öncelik verdikleri ve kendi hayatlarının fedakarlıklardan daha fazla olduğu anlamına gelir ki bu insanların inandıklarının tam tersidir. Her yetişkin insanın günahkar olduğunu kanıtlamak istiyorlar. Yani, eğer herkes günahkar olduğunu kabul ederse, bizi tuzağa düşüren kişi veya varlıklar, kendi bilinçlerine, kendi aldatmacalarına cevap verebileceklerini düşünürler – “bu insanlar bunu hak ediyor”. Ters kurbanlar üzerinde hareket edildiğinde, o kişi korku gibi diğer doğal güçleri yenmek zorundaydı. Eğer insanları kurban etme gibi yanlış fikirlere inandırmışlarsa, bir diğer doğal güç olan korku, emrini yerine getirebilecek insanlar bulur. Godzilla ve kingkong arasındaki savaşa benzer (G-7 korku ve K-11, iki paralel piller olabilir) ve şimdi mechagodzilla gibi bir AI’ları var (yapay olarak korkuyu çağırıyorlar). Dünyada olan budur. 3B dünyayı etkileyen 2B içerik ve insanlar 2B bilgileri sembolik olarak anlamak yerine gerçek olarak yanlış anlıyorlar.

88 Comments

1. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , banu – 43

2. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 95

3. Siirt merkezden ben banu. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 06-07-2021 16:31:31

4. Erzincan merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, tebrikler 06-07-2021 16:31:53

5. Edirne dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 461

6. Trabzon dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Slm sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 116

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 88

8. Rize merkezden ben ali. Selamlar siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 06-07-2021 16:32:40

9. Mersin merkezden ben Hasan. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-07-2021 16:32:56

10. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Antalya dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamlar sayfanız inan ki güzel, tebrikler , hatice – 258

12. Burdur merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 06-07-2021 16:38:04

13. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 142

14. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

15. Giresun merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 16:40:07

16. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 16:44:04

17. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-07-2021 16:50:06

19. Mersin merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 06-07-2021 16:50:16

20. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 370

21. Gaziantep merkezden ben ali. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-07-2021 16:52:28

22. Tokat merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 06-07-2021 16:54:55

23. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 270

26. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

27. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-07-2021 17:03:23

28. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2021 17:04:28

30. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 17:06:14

31. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Bilecik merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım 06-07-2021 17:09:00

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 461

34. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 333

35. Trabzon dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 40

36. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 188

37. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 273

38. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun

39. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-07-2021 17:19:40

40. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 252

41. Giresun dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 431

42. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, şukuladım 06-07-2021 17:24:33

43. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 49

45. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 17:25:40

46. Çorum merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 06-07-2021 17:26:29

47. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

48. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 303

49. Zonguldak merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 17:28:06

50. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 422

51. Kırşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 17:29:23

52. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Slm siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 06-07-2021 17:29:25

53. Çankırı dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 302

54. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, saolun , – 98

55. Antalya dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 452

56. Kütahya dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selam paylaşım gerçekten güzel, sağolun , banu – 355

57. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

58. Mersin dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 165

59. Sinop merkezden ben doruk. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-07-2021 11:46:15

60. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 260

62. Tokat dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamlar paylaşımınız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

63. Selam herkese web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

64. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 287

65. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

66. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Mrb sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , – 284

67. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

68. Mrb web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

69. Adana dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 338

70. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . Selamlar sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 482

71. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun

72. Balıkesir dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 482

73. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun

74. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 54

75. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 183

76. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 216

77. Gaziantep dan kimler var. 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler . selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 105

78. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 19:34:51

79. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 445

80. Bu konu : ” 2D korku büyüsü ve thaqqiya üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 21

81. Nevşehir merkezden ben ali. Slm siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım 07-09-2021 06:06:16

82. Hatay merkezden ben ali. Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 20-09-2021 06:58:09

83. Sinop merkezden ben doruk. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2021 21:17:22

Write A Comment