Birkaç 11 Eylül komplo teorisini bir araya getirdim ve elimden geldiğince onları çürütmeye çalıştım. Şahsen, bunun Al queda olduğunu düşünüyorum, ancak birçok şey hala tam olarak bir araya gelmiyor. Her neyse, işte 3 teori ve yorumlara kendi teorilerinizi eklemekten çekinmeyin!

1: Pentagon bir füzeyle vuruldu.

Bunu çürütmek oldukça kolay, çünkü harabelerde uçak parçaları buldular ve eğer bu bir füze olsaydı, patlama sağa değil, dümdüz gidecekti.

2: Kontrollü bir Yıkım kuleleri yıktı.

Enkazda Thermite parçalarının bulunduğu bir gerçektir, ancak patlayıcıları kulelerden gizlice sokup asansörlere yerleştirmek tam anlamıyla imkansız olurdu ve o zaman bile, birini yıkmak en az bir süre ton Thermite alacaktır. çelik kiriş! Bunu fark edilmeden büyük bir kalabalığın içinden geçirmeye çalışın.

3: Bush planladı ve bu yüzden zar zor tepki verdi.

O sırada anaokulunda olduğunu ve korkunun çocukların paniğe kapılmasına neden olacağını hatırlamalısınız. Ayrıca profesyonel görünmek istiyordu ve bunun şoku muhtemelen neden bu kadar sessiz ve sakin olduğuydu. İşlemesi gerekiyordu.

Umarım açıklamalarımı beğenmişsindir ve kendi komplolarını aşağıya yazabilirsin!

Author

26 Comments

1. Merhaba web siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 43

3. Slm sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Denizli dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 372

5. Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 488

6. Selam paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

7. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 103

9. Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 299

10. Selam sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım

11. Mersin merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-01-2021 01:56:34

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , ali – 139

14. Bayburt dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , Hasan – 469

15. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, sağolun

16. Aksaray merkezden ben ziya. Selam sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler 25-01-2021 06:56:09

17. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

18. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım 20-02-2021 23:46:31

19. Bu konu : ” 3 9/11 teorisi çürütüldü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 342

20. Kastamonu dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Selamlar sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım , emin – 20

21. Mardin dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , mehmet – 198

22. Trabzon dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 156

23. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım 18-03-2021 09:02:21

24. Muş dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Merhabalar siten cidden mükemmel, face de paylaştım , – 137

25. Erzurum dan kimler var. 3 9/11 teorisi çürütüldü . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 377

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link