3. Dünya savaşı zaten gerçekleşiyor ve diğer tüm çatışmalardan daha güçlü bir silahla savaşılıyor. Bu silah ağ oluşturuyor. Ağın ne kadar güçlü olduğuna dair bir örnek vereyim.

Diyelim ki 3 en iyi arkadaş var. Zamanla arkadaşların hepsi kendi yollarına gider, ancak zaman zaman iletişim halinde kalırlar. ARKADAŞ 1 gidip orduya katılmaya karar verir. Yol boyunca birçok yeni insanla tanışarak saflarda ilerliyor. FRIEND 1’in fark ettiği bir şey, zamanla aynı tanıdık yüzleri görmeye başlamasıdır. Yüksek bir pozisyondaki herhangi biri, onun yanında görev yapmıştır veya en azından bir noktada aynı komuta dahilinde hizmet vermiştir. Sonunda terfisinin kendisine eski arkadaşları tarafından verildiği bir noktaya gelir. Bu sıralarda birbirine bağlanabilirlik inkar edilemez. Memurlar yerine politik figürler tarafından daha yüksek kütükler verildiğinde terfi etme kabiliyeti sabit kalır.

Bu arada, FRIEND 2, programlamaya ilgi duyduktan sonra üniversiteyi bırakmıştı. Web geliştirme konusundaki ilk birkaç girişimi başarısızlıkla sonuçlandı, ancak sonunda projelerinden biri yükseldi. Zamanla popülaritesi arttı ve FRIEND 2 inanılmaz derecede zengin oldu. Yaklaşan rekabetle rekabet etmeye çabalarken, iş uygulamaları giderek daha az etik hale geldi. Tüm ilerlemesi, kullanıcı gizliliğiyle ilgili çok pahalı ve potansiyel olarak felakete yol açan bir davayla sonuçlandı.

ARKADAŞ 3 hukuk derecesi almaya devam etti. Savcı olarak başladı, yavaş yavaş bölge savcı yardımcılığına doğru ilerledi. Bölge savcısı olabilmesi için seçilmesi gerekiyordu. Şu anki durumunda yeterince kötü şöhrete sahip olacağını hissetmiyordu. İmajını tanıtmanın yolları üzerine beyin fırtınası yaparken, son zamanlarda FRIEND 1 ile yaptığı bir konuşmayı hatırladı. FRIEND 1 terfi etmişti ve şimdi büyük bir askeri görevin komutası altında. Şüphesiz FRIEND 1’in onayı, ona bölgedeki DA işini bulması için yeterli olacaktır.

FRIEND 3, onayını vermekten mutluluk duyan ARKADAŞ 1’i arar. Böylesine kayda değer bir yerel figürün onayı, FRIEND 3’e DA olarak işe girmeye yetecek kadar kötü şöhret kazandırmak için yeterliydi. Zaman ilerledikçe, FRIEND 3 yerel vali ile yakın ilişkiler geliştirir. FRIEND 1’in terfi ikilemini duyan FRIEND 3, iyiliğe karşılık vermek için yeni tanıdığı kişiye iyi bir söz verir. Bunu yaparken, FRIEND 1, Genelkurmay Başkanları’nda hizmet şefi olarak terfi etti. Arkadaşlarının birbirlerine nasıl yardım edebildiklerini duyduktan sonra, FRIEND 2 onlara mevcut davası hakkında bilgi verir. ARKADAŞ 3, davayı düşürmek için savcı olarak mevcut konumunu kullanır. Bu süreç devam ediyor ve FRIEND 2, sonunda FRIEND 3’ün daha yüksek ofise girmesi için bir kampanya yürütmek için fonlarını kullanmaya başlayacak ve daha sonra FRIEND 2’nin rakiplerini yenmesine izin verecek mevzuatı geçirmek için kullanacak.

Şimdi aynı süreci hayal edin, ancak daha çok arkadaşla. Tam bir profesyonel toplum topluluğu. Profesörden, gazetecilere, bilim adamlarına kadar yetki sahibi olan herkes, sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Puan durumu daha prestijli hale gelir. İyilikler daha karanlık hale gelir. Bu sürekli sömürünün önündeki tek engel, misilleme korkusudur. Öyleyse soru, cinayetten paçayı kurtarabilecek kadar etkili bir otoriteyi nasıl susturursunuz? Cevap, haklı göstermekten vazgeçecek kadar iğrenç bir itiraf denemesidir. Pedofilli ve çocuk kaçakçılığı ile doğrudan bağlantılı dünyanın en güçlü figürlerini görmenizin nedeni budur. Bu ağa hangi adı verdiğiniz önemli değil, sadece onun varlığını anlamanız önemlidir. Gerçek düşmanın kim olduğunu bilin.

Author

19 Comments

1. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-01-2021 10:00:48

2. Yozgat dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 176

3. Bu konu : ” 3. Dünya Savaşı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 20

4. Bu konu : ” 3. Dünya Savaşı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 470

5. Bitlis dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 368

6. Bu konu : ” 3. Dünya Savaşı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , hatice – 73

7. Zonguldak dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Mrb paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 230

8. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Bolu dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun , Emine – 328

10. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kütahya dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, saolun , gaye – 459

12. Bu konu : ” 3. Dünya Savaşı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, şukuladım , hatice – 489

13. Şanlıurfa dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 229

14. Nevşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 22:40:03

15. Konya dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 179

16. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

17. Sinop dan kimler var. 3. Dünya Savaşı . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 456

18. Ordu merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-04-2021 22:28:59

19. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 07-04-2021 19:58:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link