3 Dünya Savaşı

Bu savaştan sonra dünyadaki tüm insanlar çılgına dönecek, toplum onu ​​kıracak ve herkes hiçbir anlam ifade etmeden her zaman düzüşecek. Mesih Yok, Hiçbir bilim kimseyi kurtarmaz, Lucifer Yok, Yeni Dünya Düzeni Yok. Herkes şöyle diyecek: Seni her zaman aptalca seviyorum. Tebrikler bu dünyayı yöneten varlık, o kadar farkında olmadan sizin kaosunuz (ironi). Yıllar ve yıllar süren mutluluk ve bundan sonra dünyanın sonu başlayacak!

This Post Has 9 Comments

1. ali

Aydın merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 10:13:38

2. mehmet

Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, saolun

3. ali

Bu konu : ” 3 Dünya Savaşı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 172

4. Emine

Bu konu : ” 3 Dünya Savaşı ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , Emine – 403

5. memo

Antalya dan kimler var. 3 Dünya Savaşı . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 52

6. mehmet

Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, şukuladım

7. Emine

Bu konu : ” 3 Dünya Savaşı ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 83

8. Anonim

Şanlıurfa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 09-04-2021 01:23:44

9. mehmet

Diyarbakır dan kimler var. 3 Dünya Savaşı . Slm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , mehmet – 122

Bir cevap yazın