Kategoriler
Genel

3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı.

Biz Amerikalılar olarak bu “acınası” için bu acıklı ve sonuçsuz mazereti kabul ettik ve onu serbest bıraktık, scot ücretsiz. FBI, CIA ve hangi güçlerin olursa olsun, bu endişe konularını “aşamalı olarak ortadan kaldırabileceği” ve sadece unutmamızı bekleyebileceği bir emsal oluşturduk. Hala cevaplar talep etmeliyiz.

Kitle iletişim araçlarının ve söylemin akışının çok geçerli sorularımızı ve endişelerimizi silmesine izin vermeyin.

Epstein kendini öldürmedi VE Stephen Paddock yalnız bir kurt değildi.

Hepsi bu.

“3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı.” için 6 yanıt

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-05-2020 20:13:10

Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım 21-05-2020 16:02:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir