Biz Amerikalılar olarak bu “acınası” için bu acıklı ve sonuçsuz mazereti kabul ettik ve onu serbest bıraktık, scot ücretsiz. FBI, CIA ve hangi güçlerin olursa olsun, bu endişe konularını “aşamalı olarak ortadan kaldırabileceği” ve sadece unutmamızı bekleyebileceği bir emsal oluşturduk. Hala cevaplar talep etmeliyiz.

Kitle iletişim araçlarının ve söylemin akışının çok geçerli sorularımızı ve endişelerimizi silmesine izin vermeyin.

Epstein kendini öldürmedi VE Stephen Paddock yalnız bir kurt değildi.

Hepsi bu.

Author

112 Comments

1. Selam paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-05-2020 20:13:10

3. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım 21-05-2020 16:02:11

4. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler

6. Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 29-05-2020 22:16:56

7. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 07-06-2020 07:38:59

9. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım

10. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, teşekkürler

11. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 17-06-2020 21:50:29

12. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:55:10

13. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 17-06-2020 21:55:10

14. Trabzon merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 17-06-2020 21:55:11

15. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

16. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 17-06-2020 21:55:13

17. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. Erzurum merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-06-2020 21:55:14

19. Aydın merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun 17-06-2020 21:55:15

20. Aydın merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 17-06-2020 21:55:16

21. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Merhaba herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 17-06-2020 21:55:18

24. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

25. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2020 06:23:53

26. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım

28. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

29. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden çok iyi, şukuladım 17-07-2020 03:21:42

30. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 13:16:36

31. Hatay merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 14:42:44

32. Kayseri merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım 02-08-2020 10:33:42

33. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 20:10:48

34. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, saolun

35. Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 10-08-2020 07:44:25

36. Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 13-08-2020 16:48:54

37. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2020 08:10:52

39. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-09-2020 07:16:11

41. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-09-2020 02:22:11

43. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım 13-09-2020 11:20:16

44. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

45. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, teşekkürler

46. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun 22-09-2020 17:24:20

47. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, sağolun

48. Afyon merkezden ben Emine. Slm siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:30:02

49. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

50. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 95

51. Manisa merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 30-10-2020 21:38:27

52. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 48

53. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 335

54. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 272

55. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

56. Muş dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler , ali – 331

57. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 27

58. Sivas merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 06-12-2020 14:23:00

59. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 475

60. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler 08-12-2020 16:30:22

61. Rize dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 337

62. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

63. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-12-2020 07:34:52

64. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , – 322

65. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-12-2020 13:22:30

66. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 23-12-2020 17:03:23

67. Şanlıurfa dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 82

68. Mersin merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler 27-12-2020 03:29:06

69. Kocaeli merkezden ben . Selamlar siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 20:44:03

70. Karabük merkezden ben ziya. Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 02-01-2021 16:02:43

71. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 07-01-2021 21:17:23

72. Kastamonu dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . selam arkadaşlar web siten cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 107

73. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

74. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 162

75. Van dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 223

76. Ağrı merkezden ben ali. Mrb web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 15:00:25

77. Konya merkezden ben emin. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 00:05:49

78. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 121

79. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

80. Muğla dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Merhaba web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 334

81. Çanakkale dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 330

82. Nevşehir dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 482

83. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

84. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 431

85. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 293

86. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 188

87. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

88. Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

89. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 122

90. Rize merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler 14-04-2021 18:37:12

91. Isparta dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Merhaba web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 16

92. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım

93. Düzce dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . Selam paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler , doruk – 46

94. Osmaniye merkezden ben . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 07-05-2021 01:32:11

95. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 426

96. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 489

97. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 145

98. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Slm web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 317

99. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler

100. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 12

101. Rize merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, saolun 28-05-2021 22:34:04

102. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 230

103. Aksaray dan kimler var. 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. . selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 276

104. Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 367

105. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 3 yıldan daha kısa bir sürede, modern Amerikan tarihinin en ölümcül çekimi, herhangi bir ana akım söylemden tamamen silindi. O gece ölen 59’u asla unutma ve adalete teslim edilmesi için hiçbir zaman tam bir soruşturma yapılmadı. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten güzel, saolun , elif yılmaz – 130

106. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

107. Tokat merkezden ben banu. Selam bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 12-06-2021 09:28:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link