Bu başlıkta üçüncü dozun insanlığa ne yaptığını düşüneceğim.

Not: Ben sadece üçüncü dili İngilizce olan rastgele bir gencim, rant gibi bu makale her açıdan iyi olmayacak ama okumaya değer

Bunu bir ödül olarak gördükleri için tam olarak aşı olmak isteyenler:

Tiktok’ta üçüncü dozu alan insanlar gördüm, ancak sayfalarına baktığımda aşı olmayı bir kişilik özelliği olarak kullanan insanlar olduğunu fark ettim, bu beni “aşı olan solcular” olarak gördüğümüz insanları fark etmemi sağladı. maske takmak tüm kişilik özelliklerini” evrimleştirdi. O cümleyi tekrar yazmak gibi bir niyetim olmadığı için ilgi arayanlara A grubu diyeceğim. Virüsü takip ettikleri bir trend olarak görüyorlar; medya kendini covid’den korumak için 5 litre alkol al diyorsa o 5 litre alkolü içerler. A grubunun, aşıdan aldıkları çıkartma gibi daha sonra bir tedavi olarak pandemiden bir şeyler saklamayı sevdiğini gördüm. Üçüncü dozun onlar için neler yapabileceği konusunda tekil bir düşünceleri yoktur. Sadece trend için almak istiyorlar.

B Grubu, daha önce aşılanmış ancak üçüncü doz için uyandırılmış gibi davranan kişiler

Ailem olmasaydı bu grubun var olduğunu asla tahmin edemezdim. Aile üyelerimden bazıları, alabilecekleri aşının her iki dozunu da aldılar, ancak üçüncü doz konusunda şüpheci görünüyorlar. “Evet, bu güvenli olmayan bir şey gibi geliyor” gibi şeyler söylediklerini gördüm. Bu çılgınca çünkü kendilerine zaten deneysel sıvılar enjekte ettiler ama bunu üçüncü kez yapmaları gerektiğinde şüpheci davranıyorlar.

C Grubu: Zorla

Bu gruba uzun bir isim vermeyeceğim çünkü zaten hepiniz zorlandıklarını söylediğimde ne demek istediğimi biliyorsunuz, bu muhtemelen solcu bir aileden gelen, birinci dünya ülkesinde yaşayan ama bundan şikayet eden bir grup 24 /7.

Grupların birbirleri üzerindeki etkisi:

C Grubu’nun ailesi ya da o grubu zorlayan kişiler, haberlerde gönüllü olarak ne kadar güvenli olduğundan bahseden insanlardır, A grubu hiç dikkat çekmediyse veya dikkat çekmediyse sosyal medyada da görürsünüz. aşı ile ilgilenmezdi, bu nedenle aşı kayıtları düşer. A Grubu ve C Grubu, güvenli olduğunu söyleyerek B grubunun fikrini değiştirebilir, bu nedenle şüpheci insanlar üzerinde bir etkiye sahip olabilirler ve onları şüpheci yapmazlar.

Bence bunlar var olan tüm gruplar, daha fazlası varsa lütfen yorumlara ekleyin ve ben de onları düşüneceğim, yabancıları okuduğunuz için teşekkürler

…sayman_art tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bolu dan kimler var. 3. yumruk . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 87

2. Yozgat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım 31-07-2021 11:49:49

3. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 85

4. Tekirdağ merkezden ben . Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 31-07-2021 12:14:04

5. Ağrı dan kimler var. 3. yumruk . Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 231

6. Bursa merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım 31-07-2021 12:40:23

7. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 219

8. Manisa dan kimler var. 3. yumruk . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , ahmet – 66

9. Artvin dan kimler var. 3. yumruk . Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 443

10. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

11. Kilis merkezden ben gaye. Mrb sayfanız harbiden güzel, şukuladım 03-08-2021 18:45:29

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 314

13. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 164

14. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 107

15. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler

16. Zonguldak dan kimler var. 3. yumruk . Slm siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 49

17. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 24-08-2021 19:49:41

18. Batman merkezden ben banu. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-08-2021 20:41:39

19. Kars dan kimler var. 3. yumruk . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 473

20. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 291

21. Zonguldak merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, saolun 31-08-2021 18:43:01

22. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Selam web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 478

24. Bu konu : ” 3. yumruk ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 390

25. Kastamonu dan kimler var. 3. yumruk . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 58

26. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment