“… 3000 kuruluşu kontrol ettiler ve 106 ihlal gerçekleştirdiler. Bütün bunlar barlara ve restoranlara söylemek, kurallara uymak. Çünkü kurallara uymazsanız, büyük olasılıkla, izlemek ve kontrol etmek için birileri orada olacak ve olması gerektiği gibi olacak, ”dedi Cuomo.

SS: Yolcu Cuomo, köylülerin izlendiğini bilmelerini sağladı ve Brute Kadro’yu gönderecek.

Cuomo, koronavirüs salgınına verilen genel federal cevabı “muazzam bir gaf” olarak adlandırdı.

Cuomo hasta hastaları bakım evlerine atan kişi olmasına rağmen. Serflerin ne yaptığından daha fazla endişeleniyor.

“Charter teknesinde – ve benzer partilerde -“ pervasız, kaba, sorumsuz ve yasadışı ”bir partiyi patlattı.

“Saygısız. Yasadışı. Sadece halk sağlığını ihlal etmekle kalmaz, aynı zamanda ortak ahlakı da ihlal eder. Tehlikede olduğunuz tüm insanlara bakın. Ya o yolculuktaki insanlardan biri hastalanır ve ölürse? Ya o yolculuktaki insanlardan biri hastalanır ve eve gider ve ölen bir ebeveyne verirse? Yani gerçekten sadece pervasız, kaba, sorumsuz ve yasadışı, ”dedi Cuomo. “Devletin her yerinde daha iyi yaptırımlara ihtiyacımız var.”

““… 3000 kuruluşu kontrol ettiler ve 106 ihlal gerçekleştirdiler. Bütün bunlar barlara ve restoranlara söylemek, kurallara uymak. Çünkü kurallara uymazsanız, büyük olasılıkla, izlemek ve kontrol etmek için birileri orada olacak ve olması gerektiği gibi olacak, ”dedi Cuomo.” üzerine 27 yorum

1. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-08-2020 10:05:33

2. Karaman merkezden ben gaye. Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 18:42:03

3. Malatya merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 16:28:02

4. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun 31-08-2020 19:20:52

5. Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-09-2020 13:12:38

6. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-09-2020 22:01:08

7. Konya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 09-10-2020 11:40:59

8. Bu konu : ” “… 3000 kuruluşu kontrol ettiler ve 106 ihlal gerçekleştirdiler. Bütün bunlar barlara ve restoranlara söylemek, kurallara uymak. Çünkü kurallara uymazsanız, büyük olasılıkla, izlemek ve kontrol etmek için birileri orada olacak ve olması gerektiği gibi olacak, ”dedi Cuomo. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 115

Yorum yapın