32 yaşındaki San Francisco panoraması. Grace Katedrali’nin modern inşaatla inşa edilmesi 37 yıl sürdü. Bu, katedrallerin inşa edilmesi yüzyıllar süren betonarme betondan önceydi. İddiaya göre tüm bu şehir, modern teknolojiyle tek bir katedral inşa etmemizden daha kısa sürede inşa edildi.

Tamam, bu Panorama’da kaç tane anormallik bulabilirsin? (Yakınlaştır)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1a/Panorama_of_San_Francisco_by_Eadweard_Muybridge%2C_1878.jpg

Bu, 1878’deki San Francisco, yaklaşık 20 dakikalık uzun pozlama çekimi olarak çekilmiş. İnsan eksikliğinin saçma olduğunu düşündüğüm uzun maruz kalma nedeniyle olduğunu söylüyorlar. Bulanık olmayan birkaç at arabası ve at görebilirsiniz ve gemiler de bulanıklaşmamış.

Burası boş bir şehir. İki at gibi, binalarda iş belirtisi yok, sokaklarda çöp yok, çöp yok, modern inşaat ekipmanlarından önce inşa edilen katedraller, kıtalar arası demiryolu sadece 1869’da tamamlandı, bu yüzden bu çoğunlukla onsuz inşa edildi ve panoma kanalı yok yine de gemilerin oraya ulaşmak için Afrika’yı dolaşması gerekiyordu. Ayrıca, insanların boktan gemileri alıp limana batırdıklarını ve üzerine inşa etmek için gömdüklerini, ancak limanın 32 yıl sonra yelkensiz hayalet gemilerle dolu olduğunu söylediler. Trolly paletler zaten orada, ancak troller yok ve 1873’te icat edildi, hiçbir yerde kimse trolleri beklemiyor. Bir demet pisliğin yanındaki odun yığını dışında bir yapı yok. Tek bir Amerikan bayrağı değil. Çamaşır asmak yok, baktıkça ve düşündükçe resmi anlatımla anlamsız şeyler fark etmeye devam ediyorum.

Avrupalılar geldiğinde San Francisco çoktan oradaydı, yeni inşa edilmiş şehirler olduklarını düşünen ve asla sorgulamayan dünya fuarlarından sonra burayı temizlediler ve göçmenler ve yetimlere taşındılar.

O Katedral’e bir göz atın ve Grace Katedrali ile karşılaştırın (şahsen bence onlar sahte tarih ve tadilat / eklentilerle aynı Katedral.

“St Germain-en-Laye yakınlarındaki Le Vésinet’teki bir kilisenin duvar örülmesinde 1864 gibi erken bir tarihte beton kullanıldı, ancak iç tonoz tamamen demirden yapılmıştı. Daha fazla güç sağlamak için bir demir çubuklar ve çemberler ağının birleştirilmesi başladı. İngiltere’de 1870’lerden itibaren tanındı, ancak betonun önce demir ve ardından çelikle sistematik olarak güçlendirilmeye başlandığı yer Fransa’da oldu ve 1892’de François Hennebique, çelik takviyelerinin patentini aldı. “

https://www.buildingconservation.com/articles/concrete-churches/concrete-churches.htm

Modern çelik betonarme beton, bu panorama çekildiğinde henüz icat edilmedi, bu nedenle bu katedraller, gerçek yüzyıllar süren eski zor yoldan inşa edildi. San Francisco’nun Yerba Buena adında 200 kişilik bir yerleşim yeri olarak yerleştiği anda başlasalar bile, onlara yerleşimden o panoramaya, katedrallere ve diğerlerine sadece 32 yıl veriyor.

Modern Grace Katedrali, 1927’den 1964’e, yani elektrik, modern inşaat ekipmanları ve çelik betonarme ile 37 yıl arasında inşa edildi, bu yüzden şehir panoramada bile var olduğundan daha uzun. Panoramadaki Katedralleri sayın. Perspektife koymak gerekirse, sadece modern Grace Katedrali’ni inşa etmemiz, fotoğraf çekildiğinde o şehirdeki her şeyin toplamından daha uzun sürdü, hatta fotoğrafta görünmeyen her şey bile ….. sadece 32 yıl içinde.

Bu binaların bazılarının ölçeğine bakın, kesinlikle çok büyükler. Ne kadar altınları olduğu umurumda değil, hala lojistik ve tuğla, taş, tahta nakliyesi var ve 32 yaşında bir şehir olmanın hiçbir yolu yok.

Bu kesinlikle akıllara durgunluk veriyor değil mi? Bilişsel uyumsuzluğun başladığını biliyorum ve insanlar bunun nasıl olamayacağını anlamaya çalışıyor olmalı, ama kendi gözlerinizle bakın, bir resim bin kelimeye bedeldir.

Sadece bu panorama hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu, var olan en büyük komplolardan biri ve her şeyle bağlantılı, sadece San Francisco değil, Mormanların Amerika’ya gelmeden önce yerleşmiş olan bir dinine sahip ve insanlar anlatıya aykırı olduğu için çılgın olduklarını düşünüyorlar. Yerli Amerikalılar da aynı şeyi söylüyor.

İnsanların en azından San Francisco tarihinin tamamen saçma olduğunu görmesini sağlayabilirsem, o zaman belki insanlar araştırma yapmakla ve bu diyarın gerçek tarihini bulmakla ilgilenecekler, böylece bu tavşan deliğinin dibine inmeye çalışabiliriz.

Beyler, İdiokrasi ile ilgili zaman makinesini hatırlıyor musunuz? Tarih kitaplarımız bu çağda tam anlamıyla böyle. Unutma, dünya Moloch’a tapan, sapkın, bebek kurban eden, savaş çığırtkanlığı yapan Kenanlılar tarafından yönetiliyor, bu yüzden tarih kitaplarımızı yazan ve eğitim müfredatını hazırlayanlar onlar. Bizi döndürdükleri tarihe gerçekten güveniyor musunuz?

https://youtu.be/MexRnd7ujG8

“32 yaşındaki San Francisco panoraması. Grace Katedrali’nin modern inşaatla inşa edilmesi 37 yıl sürdü. Bu, katedrallerin inşa edilmesi yüzyıllar süren betonarme betondan önceydi. İddiaya göre tüm bu şehir, modern teknolojiyle tek bir katedral inşa etmemizden daha kısa sürede inşa edildi.” üzerine 16 yorum

1. İstanbul merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım 17-08-2020 19:31:07

2. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 26-08-2020 14:04:19

3. Kastamonu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:51:42

4. Uşak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 16:36:12

5. Iğdır merkezden ben Emine. Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-09-2020 19:19:27

6. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 14-09-2020 06:42:01

7. Bartın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 06:27:31

8. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-09-2020 01:57:09

9. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-10-2020 15:27:45

Yorum yapın