322 sayısıyla temsil edilenler tek bir dünya hükümeti kurmak istiyorlar ve uzaylıların bunu yapacağını düşünüyorlar lol

Bob Lazar – Ünlü ufo videosu 22 Mart’ta 21: 00’da başlıyor

Musk – 30/2020 saat 3:22 için bir lansman planlıyor

FBI – En ünlü FOIA talepleri uzaylılarla ilgili ve tarih 3/22 1950

Bizi bu sahte eşek virüsü için kilitleyen çete (örneğin, aşıyı saat 3: 22’de alan “başkan” gibi), dünya hükümetlerini bir araya getirmek ve ultra güçler arasında gücü pekiştirmek için sahte bir uzaylı istilası kullanmaya kalkışacak olanlardır. seçkinler

Elbette bu sıfırlamaya dahil olan tek grup onlar değil ama sembolizmiyle en cesur olanlar gibi görünüyorlar.

Hangi çetenin 322 sayısıyla temsil edildiğini bilen var mı?

18 Comments

1. Bu konu : ” 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 59

2. Samsun merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 12:44:51

3. Bu konu : ” 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 134

4. Muş dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 328

5. Aksaray dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Hasan – 9

6. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 227

8. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-04-2021 12:48:29

9. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-04-2021 13:27:49

10. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kütahya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 10:41:08

12. Adana dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 188

13. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 132

14. Bu konu : ” 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 60

15. Kars dan kimler var. 322 Sayısı ve Uzaydan Uzaylılar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link