Kökeni hakkında bilgi için en güçlü desteği sağlayan kanıt, viral genetiğin, istatistiklerin ve türler arası hastalık bulaşının anlaşılmasını gerektirir. Oldukça uzmanlaşmıştır. Biyolojik silah olduğunu iddia eden insanların çoğunun aslında beyaz kağıtlardan geçmeye çalıştığından şüpheliyim.

Author

87 Comments

1. Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 22:56:06

3. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-08-2020 22:56:16

5. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Kilis merkezden ben Aylin. Selam sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 22:56:24

7. Adana merkezden ben Emine. Slm web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 01:08:42

8. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 20-08-2020 02:41:56

9. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

10. Elazığ merkezden ben gaye. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-08-2020 15:44:49

11. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım

12. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

13. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:04:43

15. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:37

16. Artvin merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 07-10-2020 11:37:28

17. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Bingöl dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 396

19. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 217

20. Selam web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

21. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten cidden güzel, face de paylaştım 11-11-2020 22:25:15

22. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 430

23. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-11-2020 07:50:43

24. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 96

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 379

26. Siirt merkezden ben hatice. Slm siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-11-2020 10:45:12

27. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, saolun

28. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

29. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 443

31. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 26-12-2020 05:13:24

32. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 396

34. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 411

35. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 01-01-2021 06:39:56

36. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 289

37. Kastamonu merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 08-01-2021 11:03:01

38. Şırnak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun 11-01-2021 21:40:02

39. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 180

40. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

41. Isparta dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler , ahmet – 107

42. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Emine – 288

43. Kilis merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 09-02-2021 13:13:40

44. Bursa merkezden ben hatice. Mrb web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 10-02-2021 09:49:39

45. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 496

46. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 97

47. Manisa merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 21-02-2021 19:49:29

48. Bartın dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 222

49. Merhaba web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım

50. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 12

51. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 329

52. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 292

53. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-03-2021 06:37:58

54. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

55. Sakarya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-03-2021 06:57:33

56. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 30-03-2021 08:48:31

57. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 460

58. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 06-04-2021 20:42:16

59. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, saolun 17-04-2021 18:16:38

60. Şırnak dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 160

61. Adana dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 382

62. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler

63. Yozgat dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, tebrikler , banu – 186

64. Van dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , ziya – 143

65. Rize dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Mrb web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , emin – 223

66. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 241

67. Karabük dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, sağolun , memo – 397

68. Tunceli merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2021 07:18:45

69. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 05-07-2021 17:55:53

70. Bu konu : ” 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle mükemmel, saolun , banu – 255

71. Konya dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 496

72. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 10-07-2021 11:35:06

73. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

74. Konya merkezden ben memo. Merhabalar siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 20:29:30

75. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım

76. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

77. Erzincan dan kimler var. 4 ay önce corona’nın kökeni hakkında neden bir çılgınlık olduğunu merak eden ve şimdi kimsenin umurunda olmayan . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 401

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link