Kategoriler
Genel

4 Temmuz Havai Fişekler ve Protestolar

Temelde benim unvanım. Hepimiz kullanılan ve satın alınan garip miktarlarda havai fişek ile ilgili yazıları gördük. Pekala, bir sürü insanın 1200’ü var ve bir salgın var, bu yüzden insanlar işlerini kaybetti ve daha fazla boş zamanları oldu. Ama bunun havai fişeklerin ne kadar garip olduğunu açıkladığına inanmıyorum. Ve bu gece beklediğim gibi seattle ve Portland protestolarını izlerken büyük miktarda havai fişek kullanılıyor. Özellikle şu anda Portland. Polis karakoluna ve polise vuruluyorlar.
Şimdi komplo teorim, bunu bir taktik olarak kullanacak bazı gruplar var. Tekrar tekrar polisin tonlarca büyük patlama havai fişek vur. Polislerden biri hata yapar ve ateş açar. Belki de bomlar gerçek bir silahlı adamı vurur. Söylediğim tek şey herkesin ayak parmaklarında kalması ve durumsal farkındalık hayatta kalmanın anahtarı.
Yeryüzünde hep birlikte olsaydık, deneyimi neden tam bir felaket haline getirdik.

“4 Temmuz Havai Fişekler ve Protestolar” için 10 yanıt

Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-07-2020 04:27:38

İzmir merkezden ben ahmet. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 08-07-2020 15:26:48

Ağrı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 09-07-2020 05:57:02

Tunceli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-07-2020 22:15:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir