401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo

Robinhood ve Wallstreetbets aracılığıyla kendi başlarına hisse senetlerine yatırım yapan insanlara yönelik büyük bir baskı var.

İnsanların bu hiper boğa piyasası sırasında yatırım yaparak tüm emeklilik fonlarını kaybetmelerine izin verme konusunda bir baskı olduğundan ve ortalama bir joe’nun bir danışman olmadan hisse senetlerine / yatırımlara yatırım yapmasına izin vermemesi için mevzuatı zorlamaya çalışacaklarından biraz endişeliyim.

Bunun orta sınıfı yok etme ve büyük bir şirkette çalışarak zengin olabilmeleri için “ortalama” insanların tek yolu bırakma konusunda büyük etkileri olabilir. Özellikle küçük işletmelerin büyük işletmelerin rekabet olmadan gelişmesine izin veren karantina protokolleri sırasında ezildiğini gördüğümüzde.

Düşünceler?

“401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo” üzerine 12 yorum

1. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım 15-01-2021 19:40:40

2. Bursa dan kimler var. 401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo . Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 96

3. Siirt dan kimler var. 401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo . Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 90

4. Afyon dan kimler var. 401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo . Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , emin – 97

5. Bu konu : ” 401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 48

6. Bu konu : ” 401k / emeklilik fonlarınızı çökertmek için komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 467

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link