Kategoriler
Genel

40k saatli Q-Karen …

Bu hikayeyi gören var mı? Kadın, Trump tarafından sözcüsü olarak gönderildiğini iddia ediyor, ancak her şey tam tersini yapması için para ödendiğini hissediyor ve Q’yu takip etmek isteyen herkes buna göre kabul edilecek.

Tüm bu Elit Yüzük olayı asla keşfedilmeyecekti, hiç kimse günlük olarak kaybolan bu zavallı çocukları kurtarmak için değildi ve seçkin seçmenlerden bahsetmeden önce çok uzun sürmeyecek. “.

Ama şakalar şaka olacak, değil mi?

Bizler kaotik sembolizmlerine ve öngörüde bulunma girişimlerine çok fazla baktıkları için “Bitti Goof’d” muyuz? “Katliam” gibi bizler önizlemenin / merkezin ne olduğunu fark edemeyecek ve tekrar koydukları yeni hit single’a dans edecek miyiz? “Yalanlar, Hearsay- Bebeğe ya da o hanıma dokunduğumu görmedin, Suçun çılgın olmalı! Oh, bir teorin var mı ?! Bu komployu etiketle!”

“40k saatli Q-Karen …” için 13 yanıt

Kayseri merkezden ben Emine. Slm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2020 18:08:39

Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-07-2020 18:11:54

Erzurum merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-07-2020 18:39:52

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 18-07-2020 00:18:41

Muğla merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 26-07-2020 06:25:41

Malatya merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-08-2020 20:11:26

Antalya merkezden ben banu. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-08-2020 13:30:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir