Bu film şimdiye kadar gördüğüm en bariz şekilde tahmine dayalı programlama parçalarından biri. İnsanlığa dört aşamada saldıran bir uzaylı saldırısı hakkındadır ve son beşincisi en ilginç olanıdır: Önce bir emp saldırısı, sonra sel, sonra bir virüs (kuş gribi), daha sonra enfekte olmayan insanları öldürmek için akla sahip olmak.
daha sonra tüm çocukları devasa devlet tesislerine götürürler ve beyinlerini yıkayarak ele geçirilmiş bireyleri öldürmek için askerler haline getirirler (aşılanmamış alegorisi?). Her asker, hangisinin işarete sahip olmadığını gösteren bir vizörle donatılmıştır (bu durumda başlangıçta herkesin boynunda bir mikro gemi var)
Çocuklar daha sonra mikroçip olmadan kimseyi öldürdüklerini ve insanlara sahip olmadıklarını öğrenirler.
5. dalga aslında uzaylıların son özgür insanları propaganda yardımıyla öldürmeye çalışması ve askerlere mikroçip aşılamasıdır.
İşareti reddeden kişilere gelecekte bu şekilde davranılacaktır.

41 Comments

1. Hatay merkezden ben ziya. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, saolun 12-08-2021 21:58:39

2. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, saolun , ahmet – 126

3. Osmaniye merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 21:59:07

4. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, şukuladım

5. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım , – 301

9. Mardin dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 309

10. Sinop dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . selamun aleyküm sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 72

11. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, şukuladım 12-08-2021 22:10:05

12. Kayseri dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 304

13. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 36

14. Samsun dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 75

15. Kırşehir dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 243

16. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

17. Tunceli dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 198

18. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, teşekkürler 12-08-2021 22:38:01

19. Aydın dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 132

20. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 244

21. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler

22. Kahramanmaraş dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 99

23. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım 13-08-2021 00:19:45

24. Edirne dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 293

25. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-08-2021 01:24:32

26. Karaman dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Selamlar siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , – 307

27. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 367

28. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

29. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-08-2021 07:55:23

30. Bingöl merkezden ben . Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-08-2021 08:08:10

31. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” 5. dalga film tahmine dayalı programlama ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 220

33. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-08-2021 20:15:32

34. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 25-08-2021 18:30:46

35. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

37. Muğla merkezden ben emin. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 07-09-2021 16:06:10

38. Amasya dan kimler var. 5. dalga film tahmine dayalı programlama . Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, saolun , – 428

Write A Comment