Bu eski konuyu okuyordum, 6 yıl önce insanların NSA’yı çoktan unuttuğundan şikayet eden bir kullanıcı görebilirsiniz.

https://old.reddit.com/r/AskReddit/comments/2hckuq/what_crazy_conspiracy_theory_turned_out_to_be_true/cks10ce/

Şimdi işler çok daha kötü görünüyor. Snowden bugün Twitter’da sessiz kalmayı sessiz kalmayı tercih ettiğini yazdı – ve ona bir hain diyerek onu kuruluşa sadık olmadığı için cezalandırmak için mavi onay işaretlerinden oluşan bir yığın vardı. Gerçekten çok ürkütücü bir adam. Bu insanlar sisteme sadık olmadıklarını anlayamazlar.

Mavi onay işaretleri, eski soyluların bir tür dijital versiyonu – kuruluşla evliler ve muhalif sesler, statülerini inşa eden ve sürdüren sistem için bir tehdit oluşturuyor. Elbette ihbarcılardan nefret ederlerdi – sistemi olduğu gibi yozlaşmış karmaşaya maruz bırakmakla tehdit ettiler. Hiçbir şeyin değişmesini istemiyorlar.

Artık mahremiyet veya temel haklar umurumda değil. Snowden’ın bir kahraman olarak statüsü yaşla birlikte büyümüyor çünkü toplumun kendisi, kimliklerimizin ve bilgilerimizin hepsinin, herkesin deneyimleri için birincil olan kolektif devletin mülkü olduğuna inanmaya şartlanıyor. Bireyler önemli değil ve eğer yaptıklarına inanıyorsanız, sağcı bir kaçıksınız.

Yani boktan. Snowden’ın NSA hakkındaki gerçeği açıklamasına yardım eden Glenn Greenwald’ın sol / liberal algısına ne olduğuna bir bakın. Saygı duyulmalı. Ancak kuruluş borguna uymadığı için rezil oldu. Bu harika. En ufak bir muhafazakar değil – ama liberali seven herhangi bir kurumsal basın sebepsiz yere ondan nefret etmeye programlandı.

Author

9 Comments

1. Sivas dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 243

2. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 15-04-2021 10:50:22

3. Isparta dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Slm paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 336

4. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

5. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 21-04-2021 06:21:45

7. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 26

8. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 341

9. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link