Bu eski konuyu okuyordum, 6 yıl önce insanların NSA’yı çoktan unuttuğundan şikayet eden bir kullanıcı görebilirsiniz.

https://old.reddit.com/r/AskReddit/comments/2hckuq/what_crazy_conspiracy_theory_turned_out_to_be_true/cks10ce/

Şimdi işler çok daha kötü görünüyor. Snowden bugün Twitter’da sessiz kalmayı sessiz kalmayı tercih ettiğini yazdı – ve ona bir hain diyerek onu kuruluşa sadık olmadığı için cezalandırmak için mavi onay işaretlerinden oluşan bir yığın vardı. Gerçekten çok ürkütücü bir adam. Bu insanlar sisteme sadık olmadıklarını anlayamazlar.

Mavi onay işaretleri, eski soyluların bir tür dijital versiyonu – kuruluşla evliler ve muhalif sesler, statülerini inşa eden ve sürdüren sistem için bir tehdit oluşturuyor. Elbette ihbarcılardan nefret ederlerdi – sistemi olduğu gibi yozlaşmış karmaşaya maruz bırakmakla tehdit ettiler. Hiçbir şeyin değişmesini istemiyorlar.

Artık mahremiyet veya temel haklar umurumda değil. Snowden’ın bir kahraman olarak statüsü yaşla birlikte büyümüyor çünkü toplumun kendisi, kimliklerimizin ve bilgilerimizin hepsinin, herkesin deneyimleri için birincil olan kolektif devletin mülkü olduğuna inanmaya şartlanıyor. Bireyler önemli değil ve eğer yaptıklarına inanıyorsanız, sağcı bir kaçıksınız.

Yani boktan. Snowden’ın NSA hakkındaki gerçeği açıklamasına yardım eden Glenn Greenwald’ın sol / liberal algısına ne olduğuna bir bakın. Saygı duyulmalı. Ancak kuruluş borguna uymadığı için rezil oldu. Bu harika. En ufak bir muhafazakar değil – ama liberali seven herhangi bir kurumsal basın sebepsiz yere ondan nefret etmeye programlandı.

Author

28 Comments

1. Sivas dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 243

2. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 15-04-2021 10:50:22

3. Isparta dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Slm paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 336

4. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

5. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 21-04-2021 06:21:45

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 26

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 341

9. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 94

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 446

11. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , – 463

12. Kilis dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Merhaba herkese web siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 225

13. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 60

15. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-05-2021 02:24:04

16. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 31

17. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-05-2021 11:24:15

18. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, sağolun 02-06-2021 17:42:29

19. Malatya merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-06-2021 00:54:33

20. Kilis dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 479

21. Kırşehir dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Merhabalar web siten inan ki mükemmel, tebrikler , ali – 52

22. Mrb sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım

23. Muş dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 404

24. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

25. Karabük dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Slm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 28

26. Konya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun 20-07-2021 14:02:53

27. Bu konu : ” 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 416

28. Siirt dan kimler var. 5 ya da 6 yıl önce reddit kullanan insanlar artık kimsenin NSA’yı umursamadığından şikayet ediyorlardı. Şimdi, bunun ötesinde, Snowden’ı kötü bir hain olarak resmetme anlatısı gittikçe güçleniyor … . Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 117

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link