“50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik?

Kendileri için önemli olan egolarını okşadıkları ve kriz zamanında arkasındaki halkı toparlamaya yardım ettikleri için savaş generalleri gibi davranmayı sevdiklerini biliyorum, ama bu ne zaman ‘nükleer’ gitti? Bu kadar bilinçaltı olmayan bilinçaltıları bırakmak için ilginç bir zaman.

Bu kilitlemenin her adımını çok önceden telgraflamada mükemmel bir şekilde göründüklerinden – bizi iklime alıştırmak ve demoralize etmek için – bizi bir sonraki psikolojik tırmanış için hazırlıyorlar mı acaba – İkinci Dünya Savaşı. Yoksa görüntüler de amaca hizmet ediyor mu? Gelecek için umutsuzluk, hükümete güven ve ‘kötü imparatorluk’ yabancılarından nefret etmek.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8584445/Over-50s-face-stay-home-order-nuclear-plans-drawn-Boris-Johnson.html

“Tavsiye koruyucu yalnızca Cumartesi günü İngiltere, İskoçya ve Kuzey İrlanda’da olanlar için kaldırıldı ve Galler’de kalkanlar için 16 Ağustos’a kadar yerinde kaldı. ”

Başbakan ‘savaş oyunu’ oturumu düzenledi gazeteye göre, Şansölye Rishi Sunak Çarşamba günü, herhangi bir potansiyel ekonomik toparlanmayı durdurabilecek ülke çapında bir başka kilitlenmenin önlenmesi için olası seçeneklerden geçecek.

Bay Johnson’ın geçen hafta, son çare olarak bir ‘nükleer caydırıcılığa’ tam bir ulusal kilitlenme, ama yardımcıları şimdi istediğini söylüyor daha küçük ‘taktik’ nükleer silahlar covid-19 ile savaşmak için. ”

Bunun için tüm abartılı, sansasyonel ve dövüş dilleri:

r / komplo - “Boris Johnson tarafından kilitlenmeyi kolaylaştırmak için kabarcık patlamasının ardından ortaya çıkan 'nükleer planlar' altında ikinci bir battaniyeyi önlemek için 50'li yılların milyonlarca milyondan fazla evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri 'nükleer'e gittik?
r / komplo - “Boris Johnson tarafından kilitlenmeyi kolaylaştırmak için kabarcık patlamasının ardından ortaya çıkan 'nükleer planlar' altında ikinci bir battaniyeyi önlemek için 50'li yılların milyonlarca milyondan fazla evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri 'nükleer'e gittik?

“Ancak önde gelen bilim adamları ve dün gece büyük bir öğretim birliğinin başkanı Covid-19 vakalarının endişe verici bir oranda tekrar arttığını gösteriyor.” Bu onların grafiği – ve yazım hatası – ama alarmın nedeni nerede?

““50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik?” üzerine 26 yorum

1. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 02-08-2020 10:30:21

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 18:42:14

3. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 07-08-2020 20:53:56

4. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 11-08-2020 16:23:23

5. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 04:39:17

6. Ağrı merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler 02-10-2020 10:30:45

7. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:23:03

8. Şırnak merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-10-2020 18:46:46

9. Bu konu : ” “50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik? ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 376

10. Bu konu : ” “50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 213

11. Bu konu : ” “50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 239

12. Giresun dan kimler var. “50 milyondan fazla milyondan fazla kişi, kilitlenmeyi kolaylaştırmak için balon patlamasından sonra Boris Johnson tarafından çizilen ‘nükleer planlar’ altında ikinci bir battaniye kilitlenmesini önlemek için evde kalması söylenebilir” Ne zamandan beri “nükleer” gittik? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 486

Yorum yapın