Roswell New Mexico UFO kazasında ilginç bir teknoloji vardı. Alüminyum folyo gibi esnek ve ince ama kendi kendini iyileştiren ilginç bir Metal getirdiler. Onu ezebilirsiniz ve yine de orijinal pürüzsüz şekline geri dönecektir.

Bazı kişilerin, sıkışmayan bir gözetleme teknolojisi kullanarak 51. Bölge’yi tehlikeye attığını düşünüyorum ve ayrıca bazı gelişmiş araçlara sahip bazı kişilerin, ne tür bir hava aracı veya Alan 51’deki makine bu tür titreşimlere neden oluyor. Bilinmeyen bir Uzaylı tipi uçaksa, titreşim frekansları ve sesler bu gerçeğe bir ipucu verebilir.

Biri içine uçmaya kalkışırsa drone’lar sıkışıyor, ancak bazı insanların Alan 51’de casusluk yapmalarına izin verdiğine inandığım başka teknolojiler var.

G4S 51. Çevreyi koruyor ve bu şirket Amerika’ya bile ait değil, Hollandalı IIRC’ye ait. Öyleyse ABD Hükümeti, ABD Deniz Piyadelerini veya başka bir Amerikan güvenlik sağlayıcısını kullanmak yerine yabancı bir güvenlik şirketinin Alan 51’i korumasına nasıl izin verebilir? Orada güvenliği yapan G4S’nin bir gün bir şeyler sızdırması beni şaşırtmaz haha

32 Comments

1. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 78

2. Tunceli dan kimler var. 51. bölge . Slm web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 133

3. Balıkesir dan kimler var. 51. bölge . Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 303

4. Şırnak merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 03-07-2021 18:17:44

5. Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-07-2021 09:04:46

6. Slm paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 367

8. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Kocaeli dan kimler var. 51. bölge . Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 433

10. Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

11. Merhabalar paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 159

13. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-07-2021 16:58:15

14. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 466

15. Karabük dan kimler var. 51. bölge . Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 276

16. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Mrb sayfa valla iyi, şukuladım , Aylin – 395

17. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun

18. Bayburt dan kimler var. 51. bölge . Selam herkese paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 231

19. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 353

20. Tokat merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 16:44:43

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 124

22. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. 51. bölge . Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 70

23. Kırıkkale merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 18:46:24

24. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. 51. bölge . Slm web siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 77

25. Nevşehir dan kimler var. 51. bölge . Merhabalar web siteniz valla çok iyi, şukuladım , Aylin – 169

26. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

27. Hatay dan kimler var. 51. bölge . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 327

28. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 343

29. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

30. Kayseri merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun 09-09-2021 19:35:22

31. Bu konu : ” 51. bölge ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 214

32. Zonguldak dan kimler var. 51. bölge . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 218

Write A Comment