51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı

2019’daki “Fırtına Bölgesi 51” viral hikayesini hatırlıyor musunuz?

Bazıları o zamanlar Epstein’ın dikkatini dağıtmak olduğunu söylüyor … kısmen doğru …

Dizayn?

Epstein, 51.Bölge’ye bağlı. Gerçek bağlantıların yapılmasını önlemek için Google arama sonuçlarını alt üst etmek için bu viral hikayeyi pompaladılar …

“51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı” üzerine 8 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, saolun 09-10-2020 14:46:11

2. Mersin dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, tebrikler , hatice – 493

3. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 155

4. Rize dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Mrb web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 78

5. Ankara dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 358

Yorum yapın