51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı

2019’daki “Fırtına Bölgesi 51” viral hikayesini hatırlıyor musunuz?

Bazıları o zamanlar Epstein’ın dikkatini dağıtmak olduğunu söylüyor … kısmen doğru …

Dizayn?

Epstein, 51.Bölge’ye bağlı. Gerçek bağlantıların yapılmasını önlemek için Google arama sonuçlarını alt üst etmek için bu viral hikayeyi pompaladılar …

“51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı” üzerine 45 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, saolun 09-10-2020 14:46:11

2. Mersin dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, tebrikler , hatice – 493

3. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 155

4. Rize dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Mrb web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 78

5. Ankara dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 358

6. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 105

7. Bayburt dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Mrb sayfa vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 343

8. Tunceli dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler , mehmet – 350

9. Karaman dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 454

10. Kocaeli dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 242

11. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, teşekkürler , – 452

12. Karabük dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 441

13. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 344

14. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım 26-11-2020 22:12:10

15. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-12-2020 03:58:07

16. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, teraziye tıkladım , memo – 1

17. Karabük dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 92

18. Batman dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 173

19. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:14:26

20. Amasya dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 146

21. Osmaniye dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 496

22. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 186

23. Nevşehir dan kimler var. 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı . Selam siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 390

24. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 12:35:17

25. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 193

26. Rize merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-02-2021 08:48:10

27. Bu konu : ” 51 Fırtına Bölgesi, bir Epstein Dikkat Dağınıklığından daha fazlasıydı ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 229

28. Burdur merkezden ben doruk. Slm web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 15:05:47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link