Kategoriler
Genel

5g, Çin Virüsü, Bill Gates, Starlink, Nanoteknoloji ve İNSANLAR’da Yeni Bir Tahminim var!

Bu tahmin Huwaei’yi de içerir! ….

Bu küçük giriş yazısını şimdi burada bırakacağım ve yarın (şu anda üzerinde çalışıyorum) daha büyük bir sürümü yayınlayacağım.

Ancak bir fındık kabuğunda, şu anda vücudumuzda ya stratosferik aerosol enjeksiyonları ile akciğerlerimiz tarafından solunmuş, su / gıda tedariki ile yutulan veya çocuklarımıza enjekte edildiğinde bazı RFID nano-teknoloji versiyonuna sahibiz. bebeklerdi.

Şu anda Çin bu bilgi yakalamasıyla öncülük ediyor. Bu nanoteknoloji ile elde edilen bilgileri, erken kanser tespitinden gizli bilgilerin çalınmasına kadar her türlü şeyi yapmak için kullanıyorlar. Ve ABD bu konuda hoş değil.

Huawei’nin de bununla çok ilgisi var, çünkü dünyanın dört bir yanında bu verilerin vatandaşlardan doğrudan Çin hükümetine girmesini kolaylaştıran şirketlere sahipler. Çin, 5G kulelerinin yaygın kullanımı nedeniyle ABD’de 5 g kapsama alanı ile hala çok gerideyken bunu kendi ülkesinde büyük ölçüde yapabildi.

İşte Elon Musk’un devreye girdiği yer, günü denemek ve kurtarmak için, şu anda İngiltere’nin üstünde konuşlanan “Starlink” ile inanıyorum ve her gün ekleniyor.

Starlink tüm TPTB’ye gezegendeki herkesin bu insan verilerini kullanma yeteneğini verecektir. Şu anda Çin, Truva atlarını tüm dünyada gizlice ve “yenilmez bir şekilde” dağıtmaya çalıştığına inanıyorum. Bunu birkaç yıldır yapıyorlar.

Şu anda Trump ve peep’lerinin, starlink TF’mizi yalnız bırakmak için Çin (ve onların peep’leri) ile perde arkasında müzakere ettiklerine veya daha fazla füze yakalayacağına inanıyorum. Trump, son zamanlarda İran’ın bomba yakalamaya atıfta bulunduğu zaman, Çin’in sertleştiğini varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyorum. Zaman geçtikçe ve güçlerinden vazgeçmeyi kabul ettiklerinde, Starlink’e giderek daha fazla cihaz ekleniyor. Twitter’da hızlı bir arama, şu anda (amatör astronomlara göre) şu anda yörüngede 48 olduğunu * 2: 30 pm pasifik * olduğuna inanmamı sağlıyor. Dünden daha 8 yaşlarındalar.

Tamam …. Teorimin daha çoğuna, …… “VENTİLATÖRLER !!!” ….. AHHHHHHHH VENTİLATÖRLERE İHTİYACIMIZ VAR !!!!!!!!! İNSANLAR DYINGGGGG VARDIR !!!!!!!. (Alay etmiyor. Sadece Cuomo’dan alıntı yapıyorsun)

Eğer inanabilirseniz, GM sokaklarda ölmekte olan hastaların allllllllll için “ventilatörler” üretiminde yardımcı ana şirketlerden biri olmuştur ….: gözler rulo:

Ben gerçekten neler oluyor bu GM bitkiler gerçekten modern bir gün “UZAY YARIŞI” durumda bu kötü çocuklar üretiyoruz olduğunu düşünüyorum …..

Buna ekleyebileceğim ve buna eklemek istediğim çok daha fazlası var ve aslında sizlerin de buna eklemenizi istiyorum. Bırakın gelsin! Muhtemelen bu yazıyı başka bir zaman yeniden düzenleyeceğim ….

O zamana kadar, etrafta dolaşacağım gibi, takip etmeye çalışın. Konuşmamı yedeklemek için bağlantılar vereceğim.

Tüm ID2020 konuşması buna ek olan başka bir şey. Bill Gates, büyük ölçüde Musks yıldız bağlantısına güvenecek olan bu yeni sanayi devrimini çok istiyor. “Bilinen” birçok milyarder ister. Amerika’nın her ne pahasına olursa olsun 1 numara olmasını sağlamak istiyorlar. Yeni başlayanlar için sürücüsüz otomobiller gibi 5g’nin başlayacağı (ve çıkacağı) birçok şey var. Sonunda pilot daha az insansız hava aracı getirecek, o zaman kesinlikle robotların robotlarla savaştığı TERMINATOR filminden sahneleri getirmeye güvenebilirsiniz. Ayrıca DEMOLITION MAN’ın insanların küfür ettikleri veya hatta toplum için en az yasadışı veya tehlikeli olan herhangi bir şeyi yaptıkları sahneleri getirdiğini göreceksiniz. (Bu yazıda çok sayıda filme referans vermeyi başardım ve hiç film insanı değilim. Sanırım burada listelediğim filmler hayatımda izlediğim tek film. Minus waterworld. iyi bir tane … IMO, elbette.

Şimdi millet – Bu alt günde aktif olan birçoğumuz, tanrımızın çoğunu (ya da tercih ettiğiniz şeytanı) korkutmak için oturup zaman geçirdiğimiz için gerçek hayatlarımızda dışlanmış yabancılar haline geldik. en kötü durumdan en kötüsü ve okuduğumuz şeyleri bizi sakinleştirmeye çalışmanın ve yardımcı olmanın bir yolu olarak okuyoruz, ama gerçekte bizi sadece tavşan deliğinin derinliklerine götürüyor. Dedikleri gibi, tünelin sonunda ışık var. Bu yazıda buraya yazmak için zaman harcadığım bu durumda, bunun sonucunda gerçekleşen bazı kötü şeyler olabilir. Dijital olarak etiketlenip yontulmaya karşı olan tonlarca insan olacak. Bu saf bir teoridir, ancak son 19 yılda hapishanede ya da ilçe hapishanesinde bulunduysanız, son 5 yılda daha da fazla, zaten “aşılanmış” olma şansınız yüksektir. Size atanmış bir numara aldığınızda tüm haklarınız hemen hemen sizden alınır. Sanırım bu atış size “tüberküloz” adıyla verildiğine inanıyorum …. Bu paragrafta buraya gelmeye çalıştığım şey, 2020’de (ya da hemen hemen beri USMCA yürürlüğe girdi) Çin ile savaş halindeyiz. Hepimizin “SAVAŞ” kelimesini duyduğumuzda düşünmeye alışkın olduğumuz geleneksel savaş türü değil, ama bu geleneksel olmayan savaş. Son 24-48 saat içinde çok şey duyduğum ve okuduğum bir terim “birdirbirlik”. Trump Yönetiminin yaptığı da bu. NEDEN? Çünkü Çin’in aksine, ABD sivillerinin hala korumaları var. Evet, dünyadaki en hapsedilmiş insanlara sahibiz, ama bu aynı zamanda çok sayıda nedenden dolayı. Yasa uygulayıcı topluluğumuz 1 için kendi iyiliği için çok iyi. 2 için, ABD’deki insanlar finansal kazanç için risk almaktan hoşlanıyorlar ve üç kişi için Uyuşturucular insanları çılgınca bir bok yapıyor. Bu liste uzayıp gidebilir. Kim Kardashian’la bunun hakkında konuş. İnanabiliyorsan, büyük bir zaman hapishane reform aktivisti. İnsanlarla dalga geçmeyi sevmiyorum, çünkü bu hiç hoş değil. TPDB, KALIN üzerine koymaya karar verdiğinde, kardashian ailesinin, kendimden aldığım bu nanoteknoloji üzerinde sadece büyük bir deney olduğunu düşünüyorum. OH Evet, her yere atlarken – son 19 ya da öyleyse (9/11/2011 tarihinden beri) hapishanede olsaydınız ve sizi nanoteknoloji covid-19 aşısı için savunmasız bıraktığımı iddia ettim beni “morgellon hastalığı” na çeviren adamın da beni RFID nanodustunun olasılığına yöneltmesi ve bu videoda (4 yıl önce yüklenen) RFID nanodustunu test etmeye başladığında savaşın hemen hemen olduğunu iddia etti. . Saddam’ın ABD’nin rejimine karşı böyle bir silah kullandığına dair hiçbir fikri yoktu. Trump, FBI ve CIA liderlerini bataklıklarından çıkardığı için tahmin ettiğimden beri sanat silahlarının en üst düzey durumu hakkında “bilgi sahibi” oldu. Ona HERHANGİ bir operasyonun devam ettiğini söylemiyorlardı. Ya da başka birine izin vermek. Bu güne kadar, Trump’ın başkan olduğuna ve Rusya’nın bir şekilde sistemi oynadığına inanmıyorlar. Bu nasıl mümkün olabilir? (Rusya, Don ve Hil arasında resmi numaralar yayınlayan her MSM çıkışının kontrolünü ele geçirdi mi? Mümkün.) İsrail sayesinde her şey mümkün! Bu da dizüstü bilgisayarımı kapatmadan ve muhtemelen bu şeyi yeniden düzenlemek için gelmeden önce beni finalime götürüyor. 2’de gönderdiğimden beri birçok okuyucu yakalayacağından şüpheliyim

Şeyleri susturmaya devam edeceklerini düşündüler. Bir erkeğin dünyanın en akıllı ve en sofistike insanları tarafından yüzyıllar süren operasyonlar ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olması için içeri girip, bu kadar kısa bir süre içinde bunlarda değişiklikler yapması büyük olasılıkla ABD’nin elinden çıkmıştır. . Eğer Trump ve ekibi parasını ağzının olduğu yere koyabilirse ve bataklığı etkili bir şekilde tahliye edebilirse, o zaman dünyanın her yerinde sonsuza dek kutlanabilir, FOREVER.

Şu anda, benim görüşüme göre, burada eyaletlerde konuşmak isteyen doktorları dinlemek zorundayız. Ve bu doktorlar kesinlikle konuşuyorlar. Videoları sadece facebook onları aşağı çekmeden önce çok uzun sürüyor olsa da bu endişe kaynağı. Youtube da aynısını yapıyor. O kadar çok şey var ki, bir topluluk olarak bunu düşünmek zorundayız.

Bu noktada, insan bilgisi için şu anda devam eden bir savaş olduğuna gerçekten inanıyorum. Çin, vatandaşlarının her birinin organlarındaki nanoparçacıklar aracılığıyla vatandaşlarından veri topluyor ve sadece nanoparçacıkların hücrelerine sızdığı organlarının her birindeki hayati değerleri okumakla kalmıyor, aynı zamanda düşüncelerini okuyun. Ve bu bilgiler, devletin istediği her şey için kullanabileceği hükümet veritabanına sorunsuz bir şekilde güncellenir.

Trump ABD’de bunun olmasını istiyor, ama o, onu gerçekleştirmeden önceki “bataklık” gibi ve Çinlilerin de yaptığı gibi, hain olarak mı gidecek? insanları bilmeden mi? ya da Çin’in dünyaya bu “vitus” ile enfekte olduğunu ve masum insanları öldürdüğü ve tüm özel bilgilerini dünya hakimiyetini kendi kötü kullanımları için çaldığını tüm dünyaya tanıyacak mı? Ve bunu Çin’e karşı tüm açık bir saldırı savaşı için halk desteğini almanın bir nedeni olarak mı kullanıyorsunuz? VEYA, savaştan kaçınmaya çalışacak, Çin’e katılacak ve elonun starlink’ini paylaşacak ve bunu dünyanın bir araya gelip bir haline gelmesi için kullanacak mı?

Uzun zaman önce yazmayı bırakmış olmalıydım, ama umarım yall buna biraz lezzet verebilir ve ne alıyorum üzerine genişleyebilir ….. Burada okunması gereken bazı çok önemli bağlantıları bağlayacağım …..

Bu en önemli bağlantı Whitney Webb tarafından sadece bu hafta Pazartesi günü yayınlanan bağlantıdır. FOIA aracılığıyla burada bir sürü şey aldı! bu da harika bir okuma …

https://www.thelastamericanvagabond.com/top-news/techno-tyranny-how-us-national-security-state-using-coronavirus-fulfill-orwellian-vision/

İşte piyasaya çıktığında son pazar günü dinlediğim podcast. O zaman Bayan Webb ile karşılaşacak kadar şanslıydım.

https://podcasts.apple.com/us/podcast/the-tim-dillon-show/id1135137367?i=1000471923672

İşte 2019’dan bir youtube videosu …. 5g hakkında çok konuşuyor ve ABD’nin Çin’e yetişememesi ve Çin’e yetişme konusunda NASIL gidebileceği ….. ironik bir şekilde kadın ev sahibi Çinli görünüyor … .. ve son zamanlarda Trump kullanımını duyduğum bazı ilginç kelime seçimlerini / referanslarını kullanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7VV0guR4bgg

İşte Reddit’in Starlink’teki alt yazısı:

https://www.reddit.com/r/Starlink/

2018’den tıp alanında nanoteknoloji ile neler yapılabileceği hakkında video:

https://youtu.be/dn2UjBIsrcI

Bu koronavirüs ile ilgili bulgularını ele almak için bir doktor (elbette facebook kullanarak). Lütfen kaçınılmaz olarak kaldırılmadan önce bunu kaydedin.

https://www.facebook.com/KGET17News/videos/537566680274166/.

İşte REALLLLLY’nin bana nanodust ve nanoteknoloji ve bu yenilmez savaşın nasıl olabileceği hakkında düşünmesini sağladığı videoya bir bağlantı … bu video 4 yıl öncesine ait ve bu da daha ilginç hale getiriyor

https://www.youtube.com/watch?v=RvNDk2t8TGk&feature=youtu.be

TINY TOZ SENSÖRLERİ beyine göz kulak olabilir:

https://www.youtube.com/watch?v=pmx8dFoepf8

fatura kapıları ve bunun katılımı hakkında konuşmak …. burada Stratejik Aerosol Enjeksiyonu hakkında konuşmak …. ve neden onun bağış …. ondan sonra link ateş edildi eski cia direktörü John brennan onların kullanımı hakkında övünme … tabii ki iklim değişikliğine yardımcı olmak için jeo-mühendislik, ama kesin olarak bir şey. Bu adamlar yalan söylüyor. Neden? Çünkü yalan söylemek yasa dışı değildir. Ayrıca, yalan söylemek brennan gibi insanlar için bir yaşam tarzıdır. Hatta yemin etti.

kapıları: https://www.youtube.com/watch?v=WR6uSXW-8p4&feature=youtu.be

brennan: https://www.youtube.com/watch?v=9kdDkYfaNMQ&feature=youtu.be

“5g, Çin Virüsü, Bill Gates, Starlink, Nanoteknoloji ve İNSANLAR’da Yeni Bir Tahminim var!” için 59 yanıt

Burdur merkezden ben ziya. Selam paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 28-04-2020 21:52:07

Sakarya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 30-04-2020 18:34:37

Edirne merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 08:26:16

Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, tebrikler 07-05-2020 12:31:32

Mardin merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 06:15:55

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 11:39:07

Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-05-2020 11:39:16

Eskişehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, teşekkürler 14-05-2020 11:39:19

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 11:39:30

Niğde merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:39:33

Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler 16-05-2020 05:58:10

Denizli merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım 28-05-2020 07:55:45

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 09:39:25

Tunceli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım 07-06-2020 07:01:08

Adana merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 12-06-2020 10:04:42

Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2020 02:14:24

Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 00:58:11

Şanlıurfa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 18-07-2020 01:12:10

Siirt merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 13:10:44

Erzincan merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 21-07-2020 15:38:47

Aydın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 12:05:58

Bartın merkezden ben mehmet. Slm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:48:12

Gaziantep merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-09-2020 23:18:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir