Kategoriler
Genel

5G COVID-19’a neden olan yanlış bir işarettir.

Şimdi, birisinin fikri kötü niyetli bulduğunu söylemiyorum. İnternette her şey muhtemel. (düz toprağa bakınız)

Ama hızlı, viral oldu.

Big Tech’in böyle bir gündemi ana akım bilince itme güdülerine sahip olduğunu ve elbette araçlara sahip olduklarını iddia ediyorum.

Teori taraftarları, sesin doğal bir teknoloji ilerlemesine karşı çıkarak, aptal teknopoflar gibi ses çıkardığından emin. (yasal uyarı: ben pro-5G değilim). Aniden, kriz anında teknoloji peşinde koşmak havalı bir hareket değil.

Son zamanlarda başka hangi yeni teknolojik ilerlemeler elde ettik? İrtibat takibi (görünüşte en sevdiğiniz telefon işletim sistemi üreticisi tarafından desteklenecek). Big Tech, geçerli temas izleme eleştirisi için hava-zaman pahasına, “aptal” anti-teknoloji kamuoyunu yükseltmek için gerçekten iyi bir nedene sahiptir.

Böylece, arama motorlarında ve sosyal medyada 5G sağlıkla ilgili endişeleri artırır ve herkesin bu konuda konuşmasını sağlarsınız. Ne kadar çabuk olursa o kadar iyi. Internet bize defalarca bir şey inanmak için kimse bulabilirsiniz gösterdi. Sadece birbirlerini bulmasını sağlayın ve ilginç, değerli şeyler olacak (bkz. 5G kuleleri yanıyor).

Her neyse, bu benim teorim. Biraz yarı pişmiş, biliyorum. Sonuçta bir komplo alttır;)

“5G COVID-19’a neden olan yanlış bir işarettir.” için 14 yanıt

Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 09-05-2020 08:49:44

Kars merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-05-2020 18:30:35

Ardahan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:28:11

Sakarya merkezden ben ahmet. Slm siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:28:23

Kilis merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım 21-05-2020 04:20:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir