Yüksek radyasyon ile düşük yerçekiminde yaşamak hem topları hem de beyinleri, hatta göz kürelerini yakar.

Petrokimyasal genom pertürbasyonları avuç içlerinizde saç büyür.

Özgür ve güvenli olabildiklerinde neden zehirli ilaçlar için bitcoine ihtiyacımız var?

80’lerde ilaçların kötü ve açgözlülük demek iyi oldu.

Diğer her şey gibi 100 yaşında. İnsan patlaması 70.

2.000-2030 arası petrokimya talebi, nüfus artışını 7 kat aşacaktır.

Kovid adı verilen büyümedeki küçük daldırma, bir grafik artışı ve ileriye doğru büyümede küçük bir bozulmadır.

Tıpkı insan emisyonlarının patlaması gibi, Kuzey Kutbu’ndaki gaz, CO2, azot gazı ve metan gazlarının gazlaşma olaylarından kaçak toprağı nasıl durdurmayacağı gibi.

Kentsel malzeme kullanımı çatıdan büyüyor. Kore’nin yeşil enerji için yeterli arazisi yok.

Yeşil enerji ve akademik boğulma, erkek neslinin tükenmesinin başlıca nedenleridir.

Nano petrokimyasallar ve sonsuza dek kimyasallar sonsuza kadar dayanır, besin zincirini yukarı taşır ve kuzeye doğru sürüklenir.

Yollar kenevirden yapılmaz ve ağaçlarda yeşil enerji büyümez.

Şehirlerin parlak ışık EMF doygunluğu, çoğunlukla böcek olmak üzere bitki ve hayvan yaşamı için inimatiktir.

Kuşa birkaç bin çöl kaplumbağasını öldürmek ve Ivanpah güneş aşçısını kızartmak zorunda kaldılar.

Arıların 5G baklalarını yakmak için maymunları almak için köpeğimin beynini kullandığını bile göz ardı ederek, malzeme protokollerini ve nasıl yok olduğunu tartışalım. Birbirimize sadece eşcinsel kuzenler olan kimyasal ninjalarla doymuşuz, dünyadaki tüm yaşamı yok ediyor – makrodan nano’ya kadar.

Dow ilk plastik nefis dedi bir ay değerinde 4 kredi kartları yemek ya da nefes hakkında bilmiyordum.

Plastik geri dönüştürmez, toksik kimyasal ve metallerden çok etkilenen nanoparçacıklara dönüşür.

Dokunmak için her şeye girerler, nefes al, içki iç, cildinden, akciğerlerinden, burnundan ve bağırsaklarından kan dolaşımına girerler ve beynin gibi hayati organlara kan bariyerine saldırırlar. Lastikler, frenler ve beynin içine doğrudan burun içinden egzoz saldırısı yapan nano mıknatıslar, çocuklarda Alzheimer’a neden olur.

Besin zinciri boyunca petrokimyasal zehir erkeklerin yok olmasına neden olan epigenetik zehirdir. Milyarlarca kablosuz kulaklıktaki nano parçacıkları düşündüğünüzde, onları robotlarla geri dönüştürmenin köpek ve poney gösterisi saçmadır, her döngü sadece insan popülasyonundan 7 kat daha hızlı büyüyen kaçınılmaz petrokimyasalları uzatır.

Kırsal kesimi daha ağır EMF doygunluğu ile doyurmak, arılar için son saman olacak, zaten sinekler gibi düşüyorlar. E-atık özellikle kablosuz kulaklıklarla büyüyor. Hi tek verimi için her ek talep genetik yayılım için inimatiktir. Bin zehirin kümülatif ölümü. Dünyadaki hayatı sona erdirecek. Moore yasası daha fazla veri talebi anlamına gelir, daha fazla veri talebi kuşların arılarını ve balıklarını öldürür. Çin sonsuza kadar kimyasalların ülkesi. Jetlerimizi zar zor uçurabiliriz.

Akademik boğulma, erkek yok oluşunun önde gelen nedenidir.

Bu bir komplo gibi gelebilir, ancak merhaba tek, yüksek veri büyümesini sever, çünkü biliyorum ki ben bir bilgi moronuyum.

Aynı geri dönüşüm hilesi sonsuz bir hile, hile, gezegenleri veri büyümesinden kurtarmaz.

Tanrı küçük yeşil keçi yapmadı ve yaz aylarında Hint elmalarını yağmadı.

ABD zaten 20 yıl içinde en yüksek orman yangını yanma mevsiminde veya bu doygunluğun bazı fakslarında.

Kentsel EMF doymuş kentsel savaş bölgeleri politik hegemonik çocuk kaçakçıları ve uyuşturucu suçluları içindir, hem uyuşturucu hem de kürtaj yasallaştırılırsa sorunlarımızın yarısı ortadan kalkacaktı, ancak Papa Arjantin’den bir pedo nazi. Bernie Sanders ve Justin Trudeau profesyonel.

Pro pedo olup olmadığınızı umursamıyorum, EMF veri doygunluğu tür sınıflarındaki erkekleri yok ediyor.

Kraliçe arılar bile eşcinsel oluyor ve şehir kapsülü yangınlarını kontrol ediyorlar.

Hem kapsül genleri hem de çalılar profesyonel EMF veri alanı doygunluğu ile yanacaktır.

Noob Link: Türlerin Boyunca Erkeklerin Biyolojik Demaskülasyon Sterilizasyonu ve Dişileştirilmesi

Bana bir milyon dolar göndermek için fon sağlamak istiyorsanız, David Bowie’nin sesiyle Shadow Ban City adlı bir YT videosu aldım ve kapanacağım.

Post Tetikleyici: E-Atık Bir Felaket Yapıyor – Joe YT 20 dk ile cevaplar brilliant.org

Onlara bir kuruş vermezdim, ama bu adamı seviyorum. Son olarak soyu tükenmiş olabilir. İyi gerçekler saat 4: 30’da başlar. Joe’da iyi.

Author

94 Comments

1. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-06-2020 14:43:26

2. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler

4. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 23-06-2020 16:52:37

5. Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, sağolun 23-06-2020 16:58:59

6. Hakkari merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 28-06-2020 03:05:24

7. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Antalya merkezden ben ali. Selam herkese siten inanki çok güzel, şukuladım 06-07-2020 09:04:21

9. Kocaeli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 08-07-2020 09:41:26

10. Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla hayran edici, saolun 18-07-2020 22:04:01

12. Merhaba siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun

14. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2020 20:11:46

17. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

19. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

20. Amasya merkezden ben doruk. Selamlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 05:03:40

21. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

22. Ordu merkezden ben doruk. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, şukuladım 17-08-2020 00:24:59

23. Tunceli merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 18-08-2020 08:25:02

24. Tunceli merkezden ben gaye. Selam paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-08-2020 20:28:40

25. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

26. İzmir merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, sağolun 07-09-2020 09:41:43

27. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, face de paylaştım 30-09-2020 14:50:03

29. Bingöl merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inanki güzel, tebrikler 02-10-2020 11:26:35

30. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam sayfa cidden hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 12:55:30

31. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, sağolun 08-10-2020 22:15:04

32. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, face de paylaştım 12-10-2020 16:37:14

33. Kütahya dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selam herkese siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 15

34. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

35. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

36. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım valla çok iyi, saolun 18-10-2020 04:33:34

38. Trabzon dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selamlar web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , doruk – 81

39. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

40. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, teşekkürler

41. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Slm web siten inan ki hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 311

42. Giresun dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 393

43. Bayburt dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selamlar paylaşım gerçekten iyi, tebrikler , Hasan – 79

44. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım

45. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 421

46. Trabzon dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Merhabalar bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , ziya – 345

47. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 305

48. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 09-11-2020 21:26:27

49. Mersin dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 346

50. merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 499

52. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:00:30

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 65

54. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, teşekkürler , Emine – 485

55. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

56. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-12-2020 18:37:41

57. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

58. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , Aylin – 427

59. Bartın merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 15-12-2020 22:54:17

60. Kayseri dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Slm sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım , Emine – 283

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 219

62. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Muğla merkezden ben hatice. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler 30-12-2020 09:09:21

64. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selam sayfa vallaha mükemmel, sağolun , ali – 210

65. Kars merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 00:03:06

66. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

67. Artvin merkezden ben banu. Selamlar sayfan valla çok güzel, saolun 15-01-2021 03:52:55

68. Gürbüz Reply

Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 88

70. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 248

71. Eskişehir dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 483

72. Bingöl dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Merhaba sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım , – 286

73. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 149

74. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım , doruk – 283

75. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 472

76. Malatya dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 469

77. Uşak dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 227

78. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-04-2021 09:26:12

79. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 183

80. Ordu merkezden ben Emine. Mrb siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım 23-04-2021 21:28:53

81. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 314

82. Bu konu : ” 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 22

83. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:15:34

84. Kars dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 4

85. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

86. Kırıkkale dan kimler var. 5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok . Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 231

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link