Kategoriler
Genel

5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok

Yüksek radyasyon ile düşük yerçekiminde yaşamak hem topları hem de beyinleri, hatta göz kürelerini yakar.

Petrokimyasal genom pertürbasyonları avuç içlerinizde saç büyür.

Özgür ve güvenli olabildiklerinde neden zehirli ilaçlar için bitcoine ihtiyacımız var?

80’lerde ilaçların kötü ve açgözlülük demek iyi oldu.

Diğer her şey gibi 100 yaşında. İnsan patlaması 70.

2.000-2030 arası petrokimya talebi, nüfus artışını 7 kat aşacaktır.

Kovid adı verilen büyümedeki küçük daldırma, bir grafik artışı ve ileriye doğru büyümede küçük bir bozulmadır.

Tıpkı insan emisyonlarının patlaması gibi, Kuzey Kutbu’ndaki gaz, CO2, azot gazı ve metan gazlarının gazlaşma olaylarından kaçak toprağı nasıl durdurmayacağı gibi.

Kentsel malzeme kullanımı çatıdan büyüyor. Kore’nin yeşil enerji için yeterli arazisi yok.

Yeşil enerji ve akademik boğulma, erkek neslinin tükenmesinin başlıca nedenleridir.

Nano petrokimyasallar ve sonsuza dek kimyasallar sonsuza kadar dayanır, besin zincirini yukarı taşır ve kuzeye doğru sürüklenir.

Yollar kenevirden yapılmaz ve ağaçlarda yeşil enerji büyümez.

Şehirlerin parlak ışık EMF doygunluğu, çoğunlukla böcek olmak üzere bitki ve hayvan yaşamı için inimatiktir.

Kuşa birkaç bin çöl kaplumbağasını öldürmek ve Ivanpah güneş aşçısını kızartmak zorunda kaldılar.

Arıların 5G baklalarını yakmak için maymunları almak için köpeğimin beynini kullandığını bile göz ardı ederek, malzeme protokollerini ve nasıl yok olduğunu tartışalım. Birbirimize sadece eşcinsel kuzenler olan kimyasal ninjalarla doymuşuz, dünyadaki tüm yaşamı yok ediyor – makrodan nano’ya kadar.

Dow ilk plastik nefis dedi bir ay değerinde 4 kredi kartları yemek ya da nefes hakkında bilmiyordum.

Plastik geri dönüştürmez, toksik kimyasal ve metallerden çok etkilenen nanoparçacıklara dönüşür.

Dokunmak için her şeye girerler, nefes al, içki iç, cildinden, akciğerlerinden, burnundan ve bağırsaklarından kan dolaşımına girerler ve beynin gibi hayati organlara kan bariyerine saldırırlar. Lastikler, frenler ve beynin içine doğrudan burun içinden egzoz saldırısı yapan nano mıknatıslar, çocuklarda Alzheimer’a neden olur.

Besin zinciri boyunca petrokimyasal zehir erkeklerin yok olmasına neden olan epigenetik zehirdir. Milyarlarca kablosuz kulaklıktaki nano parçacıkları düşündüğünüzde, onları robotlarla geri dönüştürmenin köpek ve poney gösterisi saçmadır, her döngü sadece insan popülasyonundan 7 kat daha hızlı büyüyen kaçınılmaz petrokimyasalları uzatır.

Kırsal kesimi daha ağır EMF doygunluğu ile doyurmak, arılar için son saman olacak, zaten sinekler gibi düşüyorlar. E-atık özellikle kablosuz kulaklıklarla büyüyor. Hi tek verimi için her ek talep genetik yayılım için inimatiktir. Bin zehirin kümülatif ölümü. Dünyadaki hayatı sona erdirecek. Moore yasası daha fazla veri talebi anlamına gelir, daha fazla veri talebi kuşların arılarını ve balıklarını öldürür. Çin sonsuza kadar kimyasalların ülkesi. Jetlerimizi zar zor uçurabiliriz.

Akademik boğulma, erkek yok oluşunun önde gelen nedenidir.

Bu bir komplo gibi gelebilir, ancak merhaba tek, yüksek veri büyümesini sever, çünkü biliyorum ki ben bir bilgi moronuyum.

Aynı geri dönüşüm hilesi sonsuz bir hile, hile, gezegenleri veri büyümesinden kurtarmaz.

Tanrı küçük yeşil keçi yapmadı ve yaz aylarında Hint elmalarını yağmadı.

ABD zaten 20 yıl içinde en yüksek orman yangını yanma mevsiminde veya bu doygunluğun bazı fakslarında.

Kentsel EMF doymuş kentsel savaş bölgeleri politik hegemonik çocuk kaçakçıları ve uyuşturucu suçluları içindir, hem uyuşturucu hem de kürtaj yasallaştırılırsa sorunlarımızın yarısı ortadan kalkacaktı, ancak Papa Arjantin’den bir pedo nazi. Bernie Sanders ve Justin Trudeau profesyonel.

Pro pedo olup olmadığınızı umursamıyorum, EMF veri doygunluğu tür sınıflarındaki erkekleri yok ediyor.

Kraliçe arılar bile eşcinsel oluyor ve şehir kapsülü yangınlarını kontrol ediyorlar.

Hem kapsül genleri hem de çalılar profesyonel EMF veri alanı doygunluğu ile yanacaktır.

Noob Link: Türlerin Boyunca Erkeklerin Biyolojik Demaskülasyon Sterilizasyonu ve Dişileştirilmesi

Bana bir milyon dolar göndermek için fon sağlamak istiyorsanız, David Bowie’nin sesiyle Shadow Ban City adlı bir YT videosu aldım ve kapanacağım.

Post Tetikleyici: E-Atık Bir Felaket Yapıyor – Joe YT 20 dk ile cevaplar brilliant.org

Onlara bir kuruş vermezdim, ama bu adamı seviyorum. Son olarak soyu tükenmiş olabilir. İyi gerçekler saat 4: 30’da başlar. Joe’da iyi.

“5g = çük yok top yok beyin yok seks yok tür yok yeryüzünde hayat yok” için 9 yanıt

Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-06-2020 14:43:26

Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 23-06-2020 16:52:37

Hakkari merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 28-06-2020 03:05:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir