5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor

Son zamanlarda 5G’yi koronavirüs ile ilişkilendiren bir makaleye rastlamıştım. Sonra durdum ve anladım ki korona bir ışık kaynağı etrafındaki hale, özellikle bir tutulma sırasında engel oluşturan bir nesnenin etrafındaki hale.

Yani koronavirüs demek …radyasyon virüs?

Ancak insanlar zaten koronavirüs ile bildirilmiştir. Bunun nedeni, semptomların grip semptomlarına çok yakın olması ve birçok koronavirüs vakasının yanlış teşhis edilmesidir.

Ancak hükümet ve bilim adamları 5G’nin güvenli olduğunu söylediler.

Bu doğru. Ve belki bir çocuk buna inanırdı. Ama Yahudilerin gaz odalarına sürüldüğünün bir hikayesini hatırlıyorum. Birçok insan bu fikre göz yumdu. Yahudiler neden bu tür yerlere sürülmelerine izin veriyorlardı? Bir tuzak hissedemiyorlar mıydı? Şey … onlara gaz odalarının aslında duş olduğu ve bu zehirin aslında onları daha iyi hale getirmek için orada olduğu söylendi ve önlemek hastalığın kampa yayılmasından.

Reddedenlere ne olduğunu hayal edebilirsiniz.

“Bir kötülük imparatorluğunun temeli olacak büyük zulmü gelecekten gizlemek için yavaş yavaş dünyaya siyah bir perde çiziliyor.” – açık sansür

… makmugens tarafından gönderildi
[comments]

“5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor” üzerine 27 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2020 14:38:47

2. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 07:43:26

3. Erzincan merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 16-08-2020 11:15:15

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 03:56:44

5. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 10:35:58

6. Van merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:23:21

7. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Yozgat dan kimler var. 5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor . Mrb siten vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 353

9. Bu konu : ” 5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 155

10. Van dan kimler var. 5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , hatice – 329

11. Giresun dan kimler var. 5G korkutucu ses çıkarmaya başlıyor . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 58

Yorum yapın