Kategoriler
Genel

5G kuleleri belirli bir yere güçlü elektromanyetik enerji demetleri gönderebilir.

“Onlar” bu kadar çok 5G kuleleri kurmak istiyorum düşünüyorum nedeni, farklı kuleleri kullanarak farklı zamanlarda belirli bir konuma aynı sinyali göndererek hedeflenmiş bir elektromanyetik enerji ışını oluşturmayı mümkün kılıyor olmasıdır.

Yani esasen elektromanyetik enerji (radyasyon) ışınlarını çeken görünmez bir lazer silahınız var ve böylece ne kadar çok kule bir konuma aktive edip yönlendirebilirlerse, elektromanyetik enerji ışını o kadar güçlü ve odaklanmış hale geliyor.

“Işın şekillendirme nasıl çalışır?”

“Kablosuz bir sinyal yayınlayan tek bir anten bu sinyali her yöne yayar (bazı fiziksel nesneler tarafından engellenmedikçe). Elektromanyetik dalgaların çalışma şekli budur. Fakat ya bu sinyali belirli bir yöne odaklamak, hedeflenmiş bir elektromanyetik enerji demeti oluşturmak için ne yapmak istersiniz? Bunu yapmak için bir teknik, yakınlarda birden fazla antene sahip olmayı içerir ve hepsi aynı sinyali biraz farklı zamanlarda yayınlar. Çakışan dalgalar bazı alanlarda yapıcı (sinyali güçlendirir) ve diğer alanlarda yıkıcı (sinyali zayıflatır veya algılanamaz hale getirir) girişim oluşturur. Doğru şekilde yürütülürse, bu ışın oluşturma işlemi sinyalinizi gitmesini istediğiniz yere odaklayabilir. “

https://www.networkworld.com/article/3445039/beamforming-explained-how-it-makes-wireless-communication-faster.html

Önceki kablosuz kuleler her yöne bir sinyal gönderdi, ancak bir alanda çok sayıda kuleniz olduğunda, belirli bir yere hedeflenmiş bir enerji demeti göndermek için elektromanyetik dalgaları manipüle edebilirsiniz.

Neden bu tür bir güç istiyorlar? Dünyada neler olduğuna bak, milyonlarca yoksul insan protesto etmeye başladı, bu büyük toplantıları neredeyse anında kapatma, herkes protesto etmek için çok hasta ve zayıf olana kadar gücü artırmanın bir yöntemidir.

“5G kuleleri belirli bir yere güçlü elektromanyetik enerji demetleri gönderebilir.” için 16 yanıt

Muş merkezden ben banu. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-04-2020 14:55:42

Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler 05-05-2020 19:27:05

Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-05-2020 13:12:55

Kırklareli merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 12-05-2020 02:25:01

Şırnak merkezden ben ahmet. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 08:36:01

Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-05-2020 07:14:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir