Herkese selam, bu sabah uzun zamandır devam eden korkularım gerçekleşti ve yatak odamdan yaklaşık 100 metre uzakta, dışarıdaki bir sokak lambasına 3 küçük 5g rıhtım kuruldu. Kulağa dramatik gelmiyor ama işçiler gittikten sonra kendimi çok garip hissetmeye başladım. Mide bulandırıcı, yoğun yorgunluk ve kafamda sürekli küçük bir baskı. Belki psikosomatik olduğunu düşündüm, ama yaklaşık 2 saattir böyle hissediyorum ve vücudumun sadece evimin fiziksel çevresinden ayrılmak istediğini hissediyorum.

Yaşadığım yeri gerçekten çok seviyorum ve gerekmedikçe taşınmak istemiyorum. EMF’nin bir evi prova etmesi veya bir tür yasal işlem başlatması için herhangi bir öneriniz var mı? Oakland California’da yaşıyorum. Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir. Teşekkürler…

r/komplo - 5G Mini Kule Yatak odamdan 30 metre uzağa kuruldu!!  Lütfen Yardım

27 Comments

1. İzmir dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Mrb sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 61

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 172

3. Bitlis dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 360

4. Ardahan dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 77

5. Kütahya dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , ziya – 167

6. Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 322

7. Merhabalar sayfan ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 383

9. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun 14-08-2021 10:19:37

11. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 08:41:31

12. Slm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Konya dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 413

14. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

15. Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 423

16. Bayburt dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, sağolun , – 99

17. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 461

19. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım 30-08-2021 07:00:37

20. Bu konu : ” 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 382

21. Kütahya dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, şukuladım , emin – 326

22. Şanlıurfa dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , hatice – 22

23. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-09-2021 19:18:03

24. Erzincan dan kimler var. 5G Mini Kule Yatak odamdan 100 metre uzağa kuruldu!! Lütfen Yardım . Mrb paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 323

25. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

26. selamun aleyküm sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment