Kategoriler
Genel

5G satranç arsa büküm

The Sonuna inanmayacaksın ’, tüm bu kargaşada ve nihayetinde savaştığımız waR’da zihnimin olduğu yerdir. Ben de bir dEep devlet var inanmak için de uzun zamandır iyi bir adam tarafı olduğunu ve onlar bu zamana kadar bu temizlik planlama ve düzenleme inanıyorum gerekir.

Doğru zamanda ne yapar? Doğru zaman, dünyanın dört bir yanında ve burada kendi hükümetimizde dağıtılan varlıkların, suç sopalarına karşı her türlü suçlamayı yapmak için gerekli kanıtları toplamasıdır. Anon’daki kalabalık ve şimdi que hareketi yorgun düştü.

Yorgunlukların sürülmesini ve en liberal muhalefetin bile ele geçirilmesini ne sağlar? İnsanların doğaları gereği bir yarış olarak çok huzurlu ve sevgi dolu olduklarına inanıyorum ve herhangi bir kargaşa, dünya üzerinde bize dayatılan kontrolün doğrudan bir sonucu. Sahte savaşlar, çökmüş bankacılık endüstrisi, eczacılıkElektrik endüstrisi… liste uzundur. Her iki tarafta da yeterince var değil mi?

Kaç ds. varlıklar gerekli olacak ve bunlar başkenti duvarlarında nerede olacak? Kongrede inanmayacağınız birçok varlığımız ve asla tahmin edemeyeceğiniz ya da inanmayacağınız bir şey var.

Kongrede göründüğü kadar çılgınca, göz açıcının pelosi olması gerektiğini söyleyeceğim. Kelimenin tam anlamıyla son yirmi yılda yarasa bokunu çıldırdı ve aslında tüm bu çılgın yasaları vb. Açığa çıkarmanın planın bir parçası olduğunu düşünemiyorum. Bunu kimin yapabileceği yere ve güce sahipti? Muhalefete önderlik ediyor ve bizim olsaydı kesinlikle liberal gündeme en fazla zararı verecekti. Dünya için en büyük etkiyi kim yapacaktı?

Herkesin kendi teorileri vardır ve bazıları jfk jr’nin canlı olduğunu ve sigara tabancası olduğunu düşünür. Ben öyle düşünmüyorum ve bu ana uyuyanın aslında kim olduğunu düşündüğümü zaten söyledim.

Kahretsin, tüm bu dolandırıcıları yıkarak fanı vurduğunda ve liberal taraf isyan etmeye başladığında, istemediğimiz şey sokaklarımızda ve mahallelerde savaşmaya başlayacak kadar kötü bir kargaşa. Son 20 yılda liberal medyanın ve liberal vatandaşın kalbini yakalayan tek kişi kim?

Bu kişi hiçbir yerden çıkmadı. Bu kişi dünya çapında çok az şey biliniyor ve onlar hakkında doğrulanmış. Bu kişi tam anlamıyla bir youtube videosu yayınladı ve liberal tarafı isyandan kapattı. Bu kişi, parçayı sınırlarımızda tutmaya son derece yardımcı olabilir.

Bu kişi ne kadar geriye ve ne kadar derin olmalıydı? Büyük düşün! Tüm saçma yasaları düşünün. Çok sağ bir gündemi zorlamak için ortaya çıkarılan veya yaratılan tüm küçük hücreleri düşünün. Bunu kim yapabilirdi?

Her iki taraftaki birçok insan bu kişinin herhangi bir siyasi ofisten önce bir ürkütücü olduğunu düşünüyor. Karanlık tarafa sızmak, karanlıkta yükselen ve bir noktada ışığı gören ve yeterli olduğuna karar veren kişiden daha iyi kim olabilir?

2006’dan günümüze 2000’lerin ortalarından bu yana ne kadar hızlı bir artış olduğunu düşünün. Açıkçası bu sadece uzun zamandır sahip olduğum bir teori. Her zaman hükümetimizin tüm yönleri ve karanlığa hitap eden küresel endüstriler arasında derinlere gömülü varlıkların olması gerektiğini düşündüm.

Bağlama için tamamen hazırım ve açıkçası umrumda değil. Bu kişilerin dahili adı, karakter hakkında bilmem gereken her şeyi ve açıkçası bunu çıkarmak için gereken psy-op’yi söylüyor.

Komünist liberallere gerçeği bu taraftan geldiğini göstermenin daha iyi bir yolu yok, kendi ülkemizi bu yönde hızlı bir şekilde takip ettikten sonra gerçeğin düşmesi ve ne geleceğinin en önde gelen uzmanı olmak için kenara çekilip mevcut yönetimden inanmazdı. Sadece düşünecek bir şey.

… localtruther tarafından gönderildi
[comments]

“5G satranç arsa büküm” için 7 yanıt

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 14:03:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir