The Sonuna inanmayacaksın ’, tüm bu kargaşada ve nihayetinde savaştığımız waR’da zihnimin olduğu yerdir. Ben de bir dEep devlet var inanmak için de uzun zamandır iyi bir adam tarafı olduğunu ve onlar bu zamana kadar bu temizlik planlama ve düzenleme inanıyorum gerekir.

Doğru zamanda ne yapar? Doğru zaman, dünyanın dört bir yanında ve burada kendi hükümetimizde dağıtılan varlıkların, suç sopalarına karşı her türlü suçlamayı yapmak için gerekli kanıtları toplamasıdır. Anon’daki kalabalık ve şimdi que hareketi yorgun düştü.

Yorgunlukların sürülmesini ve en liberal muhalefetin bile ele geçirilmesini ne sağlar? İnsanların doğaları gereği bir yarış olarak çok huzurlu ve sevgi dolu olduklarına inanıyorum ve herhangi bir kargaşa, dünya üzerinde bize dayatılan kontrolün doğrudan bir sonucu. Sahte savaşlar, çökmüş bankacılık endüstrisi, eczacılıkElektrik endüstrisi… liste uzundur. Her iki tarafta da yeterince var değil mi?

Kaç ds. varlıklar gerekli olacak ve bunlar başkenti duvarlarında nerede olacak? Kongrede inanmayacağınız birçok varlığımız ve asla tahmin edemeyeceğiniz ya da inanmayacağınız bir şey var.

Kongrede göründüğü kadar çılgınca, göz açıcının pelosi olması gerektiğini söyleyeceğim. Kelimenin tam anlamıyla son yirmi yılda yarasa bokunu çıldırdı ve aslında tüm bu çılgın yasaları vb. Açığa çıkarmanın planın bir parçası olduğunu düşünemiyorum. Bunu kimin yapabileceği yere ve güce sahipti? Muhalefete önderlik ediyor ve bizim olsaydı kesinlikle liberal gündeme en fazla zararı verecekti. Dünya için en büyük etkiyi kim yapacaktı?

Herkesin kendi teorileri vardır ve bazıları jfk jr’nin canlı olduğunu ve sigara tabancası olduğunu düşünür. Ben öyle düşünmüyorum ve bu ana uyuyanın aslında kim olduğunu düşündüğümü zaten söyledim.

Kahretsin, tüm bu dolandırıcıları yıkarak fanı vurduğunda ve liberal taraf isyan etmeye başladığında, istemediğimiz şey sokaklarımızda ve mahallelerde savaşmaya başlayacak kadar kötü bir kargaşa. Son 20 yılda liberal medyanın ve liberal vatandaşın kalbini yakalayan tek kişi kim?

Bu kişi hiçbir yerden çıkmadı. Bu kişi dünya çapında çok az şey biliniyor ve onlar hakkında doğrulanmış. Bu kişi tam anlamıyla bir youtube videosu yayınladı ve liberal tarafı isyandan kapattı. Bu kişi, parçayı sınırlarımızda tutmaya son derece yardımcı olabilir.

Bu kişi ne kadar geriye ve ne kadar derin olmalıydı? Büyük düşün! Tüm saçma yasaları düşünün. Çok sağ bir gündemi zorlamak için ortaya çıkarılan veya yaratılan tüm küçük hücreleri düşünün. Bunu kim yapabilirdi?

Her iki taraftaki birçok insan bu kişinin herhangi bir siyasi ofisten önce bir ürkütücü olduğunu düşünüyor. Karanlık tarafa sızmak, karanlıkta yükselen ve bir noktada ışığı gören ve yeterli olduğuna karar veren kişiden daha iyi kim olabilir?

2006’dan günümüze 2000’lerin ortalarından bu yana ne kadar hızlı bir artış olduğunu düşünün. Açıkçası bu sadece uzun zamandır sahip olduğum bir teori. Her zaman hükümetimizin tüm yönleri ve karanlığa hitap eden küresel endüstriler arasında derinlere gömülü varlıkların olması gerektiğini düşündüm.

Bağlama için tamamen hazırım ve açıkçası umrumda değil. Bu kişilerin dahili adı, karakter hakkında bilmem gereken her şeyi ve açıkçası bunu çıkarmak için gereken psy-op’yi söylüyor.

Komünist liberallere gerçeği bu taraftan geldiğini göstermenin daha iyi bir yolu yok, kendi ülkemizi bu yönde hızlı bir şekilde takip ettikten sonra gerçeğin düşmesi ve ne geleceğinin en önde gelen uzmanı olmak için kenara çekilip mevcut yönetimden inanmazdı. Sadece düşünecek bir şey.

… localtruther tarafından gönderildi
[comments]

Author

96 Comments

1. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 14:03:57

2. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

3. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Merhaba web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

5. Adana merkezden ben Aylin. Selam sayfa inan ki çok güzel, tebrikler 21-05-2020 22:42:34

6. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, saolun

7. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, şukuladım 29-05-2020 04:20:10

8. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Malatya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım 14-06-2020 15:00:22

10. Selam herkese siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

13. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 28-06-2020 13:32:47

15. Siirt merkezden ben ali. Slm sayfa valla çok güzel, saolun 02-07-2020 03:36:58

16. Şırnak merkezden ben ali. Selam web siten inanılmaz çok iyi, saolun 09-07-2020 12:27:58

17. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım 09-07-2020 16:16:34

18. Merhaba sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım

20. Ordu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım 21-07-2020 09:36:02

21. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-07-2020 15:38:44

22. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Edirne merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım 09-08-2020 14:04:50

25. Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun 11-08-2020 21:55:40

27. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım 16-08-2020 06:36:12

28. Isparta merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-08-2020 09:52:08

29. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 09:57:19

30. Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

31. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler

32. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun

33. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım 07-10-2020 04:50:42

34. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun , Emine – 456

36. Yozgat merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-11-2020 17:30:48

37. Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 01:50:46

38. İstanbul merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-11-2020 03:16:52

39. Yalova dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 487

40. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

41. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 19

43. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

44. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım

45. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 150

46. Çanakkale merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, sağolun 13-12-2020 06:16:41

47. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, şukuladım

48. Siirt dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 170

49. Uşak merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler 21-12-2020 15:43:36

50. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım , emin – 169

51. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 152

52. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 430

53. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , emin – 185

54. Van dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 198

55. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 459

56. Selam herkese siten valla hayran edici, teraziye tıkladım

57. Batman dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 466

58. Adana merkezden ben . Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 15:37:23

59. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , – 288

60. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 08-02-2021 14:29:32

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 219

62. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Kırşehir dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 3

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki güzel, sağolun , Gürbüz – 346

65. Çankırı merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler 07-03-2021 22:25:01

66. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, saolun 10-03-2021 01:15:19

67. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 328

68. Uşak merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, sağolun 24-03-2021 16:56:42

69. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 291

70. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

71. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 415

72. Şırnak merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 15:53:31

73. Erzurum merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 17-04-2021 07:27:55

74. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Slm siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 428

75. Samsun dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , gaye – 51

76. Denizli dan kimler var. 5G satranç arsa büküm . Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 442

77. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-04-2021 03:27:56

78. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 421

79. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-05-2021 09:36:04

80. Hakkari merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun 03-05-2021 20:32:45

81. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 81

82. Edirne merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 00:09:58

83. Bu konu : ” 5G satranç arsa büküm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, tebrikler , banu – 166

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link