Kategoriler
Genel

5G tecavüz, sadece anladım. İyi olduğunu düşündüm ama değil. Bu şekilde düşünmek utanç verici ama oldukça doğru.

Temelde dediğin zaman, oh sadece termal etkiler. Demek istediğin ‘sadece ipucu’, ‘iyonlaştırıcı olmayan büyük bir anlaşma yapmayı bırak’, ‘çok dramatik olmayı bırak’ – tıpkı tecavüz gibi. Kimsenin hayır demesine izin vermiyorlar, herkesin ve herkesin çocuklarına, ister de beğenelim, gelsinler. Eğer hoşunuza gitmiyorsa, sadece hassas olursunuz, mantıksız olursunuz, duygusalsınız, delisiniz, istemediğiniz için aptalsınız, istersiniz, ne olursa olsun söyle.

Bu metaforu çalıştırmaya çalışmak zorunda bile değilim çünkü tam anlamıyla tecavüz. İstediklerini elde etmek için vücuduna gelmeleri gerekiyor, herkes nüfuz edecek, Sam Amca seni istiyor.

Onlar ne diyorlar? Oh, harika olacak, seni çok önemsiyoruz, sadece seni korumak istiyoruz, özellikle de şimdi korona yüzünden biliyorsun, bu daha da özel. Bu sadece sizi bu kadar güvende tutmamıza yardımcı olacak. Bu yüzden burada olmamanız için yalvardığınızı bilsek bile, siz uyurken buradayız, çünkü sizi çok seviyoruz. Bunu istediğinizi biliyoruz ve “Buna GEREKİYORUZ”.

Bunu isteyenler için: Harika, anlayın. Umurumda değil, aslında bu harika. Sadece biliyorsun ki, küfürlü bir ilişki içindesin. İsteseniz de istemeseniz de önemli değildi. Sadece istemiyorum ve çocuğuma fiziksel ve psikolojik olarak zarar verecek. Yine de bir seçim yapamıyorum, bu sefer hiç kimsenin kendi bedeninde olanlardan başka seçeneği yok. Bu yüzden bu durum, endüstrinin bizi üzdüğü diğer tüm durumlara benzersiz bir şekilde bok gibi hissettiriyor.

Biliyorsun, diğer tüm markalar da kötü, şeker yiyorsun, sigara içiyorsun. Söylemek gibi, ama Jim’i becerdin, neden ben olmasın? Zaten bir fahişe olduğun için istediğimi yapabilirim ve şikayet edersen sana sadece sürtük diyeceğim. Phillip Morris en iyi olmayabilir ama sigarayı boğazından aşağıya zorlamazlar. Sadece hayır demek zor. Ama hayır derseniz, dinlerler, başka seçenekleri olmazdı. 5G, kelimenin tam anlamıyla kendini boğazınıza indirir.

Belki bu kadar kötü olmazdı, seçimimiz olsaydı ve bu sadece narsisistik bir tecavüzcü ile kötü, korkutucu bir kötü deneyim değildi, belki işler farklı olabilirdi. Kendimi bu şilinlere karşı savunmanın bir yolunu düşünmeye çalışıyorum. Dedim ki, “hey, bunu istemiyorum”, ama onlar sadece “aptal gibisin tabii ki delisin istiyorsun, ne istediğini bilmiyorsun.” Kendi aklını oluştur, kendi aklını uydurmak için aptal olmalısın “Her neyse, şimdi bok dolu olduklarını ve hiç kimsenin bana neye izin verebileceğimi ve izin veremediğimi söyleme hakkı olmadığını anlıyorum kendi bedenimin içinde.

“5G tecavüz, sadece anladım. İyi olduğunu düşündüm ama değil. Bu şekilde düşünmek utanç verici ama oldukça doğru.” için 16 yanıt

İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-04-2020 13:59:12

Afyon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun 20-04-2020 04:37:04

Burdur merkezden ben banu. Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 20-04-2020 15:57:41

Isparta merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 20-04-2020 16:27:23

Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 23-04-2020 04:53:12

Bolu merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-04-2020 13:59:15

Erzurum merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-04-2020 23:28:19

Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:36:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir