5g telefon … Farkı hissediyorum

Böylece telefonum yaklaşık 1,5 ay önce kendi kendine güncellendi ve hemen 4g’den 5g’ye geçtiğini fark ettim. Dürüst olmak gerekirse, 5g’yi araştırmak için fazla zaman harcamadım, ancak birçok kişinin kötü sağlık etkilerine nasıl neden olabileceğine dair teorileri olduğunu biliyorum.

5g güncellemesinden sonra bu telefondan yayılan EMF’de gözle görülür bir fark olduğunu söyleyeceğim. Telefonumu 5-10 dakikadan fazla tuttuktan sonra ellerimde ve hatta kolumda hisler hissetmeye başladım. Bunu tarif etmenin en iyi yolu, uzun süre maruz kaldıktan sonra kollarımda ve parmaklarımda derin bir ağrı ile karıncalanma ve iğnelenme hissi uyandırmaktır. Telefonu kullanmayı bırakmak zorunda kalacak kadar acı verici değil, ancak eski iPad’imi telefonumu en uzun süre tuttuğum gece yatakta internette gezinmek için kullanmak üzere çıkarmayı planlamak yeterince tatsız.

Dediğim gibi, 5g’yi gerçekten araştırmadım bile ama çok sayıda ppl’nin bunun ve virüs hakkında teorileri olduğunu ve olduğunu biliyorum. Kişisel olarak bağlantılı olduklarına inanmıyorum, ancak EMF emisyonlarının eskisinden çok daha güçlü olduğunu söyleyebilirim …

Not: İnternet hızı hiç gelişmedi. Bir şey varsa, kazdı …

“5g telefon … Farkı hissediyorum” üzerine 14 yorum

1. İzmir dan kimler var. 5g telefon … Farkı hissediyorum . Merhabalar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 124

2. Nevşehir dan kimler var. 5g telefon … Farkı hissediyorum . Merhabalar sayfa inan ki mükemmel, saolun , doruk – 470

3. Osmaniye dan kimler var. 5g telefon … Farkı hissediyorum . Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun , Emine – 135

4. Bu konu : ” 5g telefon … Farkı hissediyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 60

5. Bu konu : ” 5g telefon … Farkı hissediyorum ” çok güzel. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 368

6. Bolu dan kimler var. 5g telefon … Farkı hissediyorum . Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 309

7. Burdur merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 12:02:47

8. Bu konu : ” 5g telefon … Farkı hissediyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 439

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link