Grip pandemilerinin güneş aktivitesi/radyasyonu ile doğrudan ilişkili olduğunu öğrenene kadar 5G/Covid bağlantısının saçmalık olduğunu düşünürdüm. Bu nedenle, 5G radyasyonunun bir “grip” pandemisine neden olabilmesinin ve bunun Covid gibi başka bir şey olarak etiketlenebilmesinin tamamen makul olduğunu düşünüyorum.

Tüm 5G kule konumlarını veya açıldıkları/açılacakları tarihi bulmak kolay değil, ancak bu tarihi önümüzdeki 6 ay içinde ortaya çıkan “Covid” sıcak noktalarıyla karşılaştırmak mümkün olsaydı, yapardık. gerçekten bir bağlantı olup olmadığı konusunda gerçekten iyi bir fikriniz var.

Okuduklarımın çoğu, Ağustos/Eylül’de gerçekleşmesi beklenen ülke çapında (ABD) bir aktivasyon olduğu.

…society-is-sick tarafından gönderildi
[comments]

54 Comments

1. Ordu dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 391

2. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. Erzincan dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 98

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, saolun , Gürbüz – 192

5. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , ahmet – 351

6. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 482

7. Kütahya dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Slm siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 110

8. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 359

9. Tunceli dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 386

10. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 453

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 229

12. İstanbul merkezden ben hatice. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler 08-08-2021 14:14:06

13. Manisa dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 284

14. Nevşehir dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 397

15. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 193

16. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 373

17. Van dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 140

18. Elazığ merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 14:23:02

19. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 131

20. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 489

21. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-08-2021 14:29:07

22. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 98

23. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 286

24. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

25. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 14:35:45

26. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 484

27. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

28. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım cidden güzel, teşekkürler 08-08-2021 14:40:05

29. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 75

30. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 84

31. Sinop dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 242

32. Elazığ dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 49

33. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler

34. selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım

35. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 08-08-2021 21:23:42

36. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Afyon dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , Emine – 410

38. Düzce merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 12-08-2021 18:07:55

39. Hakkari dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Slm siten vallaha çok iyi, tebrikler , banu – 315

40. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 21-08-2021 04:23:57

41. Van dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 169

42. Bilecik merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 26-08-2021 20:15:30

43. Kars merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 28-08-2021 16:56:01

44. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım 30-08-2021 21:13:53

45. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , banu – 228

46. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

47. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

48. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

49. Giresun dan kimler var. 5G’ye dikkat edin . Selamın aleyküm web siten valla iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 31

50. Bu konu : ” 5G’ye dikkat edin ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 449

Write A Comment