COVID-19 için denenmiş ve gerçek aşı yöntemi (viral-vektör) Rusya, Çin ve İngiltere’de kullanıldı, bu arada ABD düne kadar SADECE mRNA çekimleri yaptı (J&J).

https://www.bbc.com/news/world-asia-china-55212787

“Noktaları birleştir, la la la la” -Pee-wee Herman

Author

11 Comments

1. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 02-03-2021 14:13:52

2. Kars dan kimler var. 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. . Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 128

3. Mrb siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. ” çok güzel. Selam siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 321

5. Zonguldak dan kimler var. 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. . selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 480

6. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-03-2021 10:12:59

7. Iğdır dan kimler var. 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. . selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 379

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 266

9. Zonguldak dan kimler var. 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. . Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 358

10. Burdur dan kimler var. 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 409

11. Bu konu : ” 6 farklı COVID-19 aşısı, sadece 2’si mRNA aşısıdır. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 1

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link