-6 Ocak’ta hiç boru bombası yerleştirilmedi

-O boru bombalarının arkasında hiçbir Trump destekçisi yoktu

Ölen her kişi bir Trump destekçisiydi

-Hiçbir polis memuru yangın söndürücüyle dövülerek öldürülmedi

————————————

H / T – @loudobbschannel

Author

26 Comments

1. Elazığ dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , gaye – 226

2. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 1

3. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım

4. İstanbul dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 60

5. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , emin – 245

7. Denizli dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, saolun , Emine – 339

8. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 115

9. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 496

11. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, şukuladım

12. Gürbüz Reply

Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler

13. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler

14. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 492

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 393

16. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 22:01:36

17. Kilis dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . Slm siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 179

18. Batman merkezden ben . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 27-04-2021 22:03:55

19. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Yalova merkezden ben ali. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 12-05-2021 08:39:09

21. Diyarbakır merkezden ben . Merhaba web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 24-05-2021 04:20:10

22. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ahmet – 401

23. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-06-2021 02:58:25

25. Çanakkale dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 89

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link