-6 Ocak’ta hiç boru bombası yerleştirilmedi

-O boru bombalarının arkasında hiçbir Trump destekçisi yoktu

Ölen her kişi bir Trump destekçisiydi

-Hiçbir polis memuru yangın söndürücüyle dövülerek öldürülmedi

————————————

H / T – @loudobbschannel

Author

9 Comments

1. Elazığ dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , gaye – 226

2. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 1

3. İstanbul dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 60

4. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , emin – 245

6. Denizli dan kimler var. 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. . Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, saolun , Emine – 339

7. Bu konu : ” 6 Ocak hakkında hala açıklanmakta olan yalanları asla unutmayın .. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 115

8. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link