6 Ocak için teorileriniz neler?

Başlıkta söylendiği gibi, 6 Ocak’ta seçmen koleji oylarının onaylanmasıyla ilgili olarak ne olacağını düşünüyorsunuz? Ve Trump protestosuyla ne olacağını düşünüyorsunuz, bazılarının bunun çok büyük olacağını ve bazılarının da küçük olacağını söylediğini duydum. Birçok insan trenlerin ve uçuşların tükendiğini söylüyor.

“6 Ocak için teorileriniz neler?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 166

2. Denizli dan kimler var. 6 Ocak için teorileriniz neler? . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 158

3. Malatya merkezden ben doruk. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-01-2021 00:12:10

4. Artvin dan kimler var. 6 Ocak için teorileriniz neler? . Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , banu – 473

5. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-01-2021 13:59:48

6. Trabzon merkezden ben ali. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:29:57

7. Kahramanmaraş dan kimler var. 6 Ocak için teorileriniz neler? . Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 229

8. Isparta dan kimler var. 6 Ocak için teorileriniz neler? . Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 474

9. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 152

10. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 238

11. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 456

12. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 359

13. Niğde dan kimler var. 6 Ocak için teorileriniz neler? . Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 7

14. Bu konu : ” 6 Ocak için teorileriniz neler? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 196

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link