Binaya saldırıyorsun, “Asın Mike Pence” sloganları ve diğer şiddet eylemleri ilahileri söylüyorsun, yani en azından şiddet uygulamak İSTEDİN, ama hiçbiri ateşli silah getirmedi? Bu bana çok garip geliyor. Batı Virginia’dan bir saat uzaklıkta, yarı kırsal Virginia’da yaşıyorum, bu yüzden o gün Capitol’de sona eren pek çok insan türü etrafında büyüdüm, yani orada tek bir ateşli silah olması tuhaf değil. Herhangi bir teori var mı?

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 202

2. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

3. Hatay dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Selamlar siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 493

4. Antalya dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 221

5. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım

7. Diyarbakır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 17-03-2021 16:06:24

8. Osmaniye merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler 18-03-2021 15:52:57

9. Karaman merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2021 18:48:24

10. Bu konu : ” 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 266

11. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 16:48:08

12. Siirt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun 06-04-2021 17:46:45

13. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 21-04-2021 03:54:09

14. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 25-04-2021 09:15:57

15. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-05-2021 23:05:51

17. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, saolun 06-05-2021 23:11:59

18. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun

19. Tunceli merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-05-2021 23:06:14

20. Karabük dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 295

21. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Bursa merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın valla güzel, sağolun 26-05-2021 15:56:17

23. Merhabalar siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 357

25. selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Kars dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , Hasan – 493

27. Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 24-06-2021 01:37:00

28. Selam web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Emine – 326

30. Bu konu : ” 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 350

31. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

32. Aksaray dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 355

33. Sakarya dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 477

34. Kırşehir dan kimler var. 6 Ocak’ta Kongre Binası’ndaki iyi erkeklerin ve Konfederasyon savaş bayraklarının sayısıyla, binaya saldıranlardan tek bir ateşli silah üretilmediğini merak etmiyor musunuz? . selamun aleyküm web siten valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link