7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir?

Bilmeyenler için 7/7, Londra’da Yeraltı’nın 3 bölgesinde ve bir yolda (Tavistock Meydanı) hidrojen peroksit ile yapılan bir saldırı oldu.

Richard Hall’un nasıl sahnelendiği hakkında konuştuğunu duydum. Bir de belgesel var 7/7 / Dalgalanma Etkisi John Hill tarafından yaratılmıştır. David Icke’nin bundan bahsettiğini duymadım, sadece 11 Eylül ilginç çünkü o İngiliz ve keşfedilecek bir şey olacağını düşünmüştüm.

Temelde komplo, bundan MI5 / 6’nın sorumlu olduğu ve suçladığı dört Müslüman gencin değil. İskoçya’daki G7 toplantısında ilginç bir şekilde yaşandı ve Netanyahu, saldırılardan önce sabah Londra Merkez yakınlarına gitmemesi konusunda uyarıldı.

“7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir?” üzerine 61 yorum

1. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 175

2. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 20

3. Düzce dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ali – 243

4. Erzurum dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 149

5. İzmir dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 323

6. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 451

7. Bartın dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , – 400

8. Zonguldak merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-10-2020 14:42:15

9. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 385

10. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 143

11. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 387

12. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 208

13. Batman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-10-2020 19:52:05

14. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , memo – 223

15. Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, tebrikler 30-10-2020 23:02:42

16. Manisa dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun , Emine – 106

17. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Elazığ dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , banu – 147

19. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-11-2020 08:07:11

20. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selam sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 218

21. Niğde dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Selam paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 492

22. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 256

23. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 445

24. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 09-12-2020 05:43:16

25. Bilecik dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 30

26. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, saolun , doruk – 429

27. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , banu – 79

28. Çanakkale dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 70

29. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 197

30. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , gaye – 417

31. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 330

32. Isparta merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:05:48

33. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 199

34. Bitlis merkezden ben Aylin. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 06:27:36

35. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 17:43:03

36. Mardin dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Merhabalar siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 370

37. Mersin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 01-02-2021 23:26:05

38. Gaziantep dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 372

39. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, saolun , Emine – 335

40. Ankara dan kimler var. 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? . selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sağolun , Gürbüz – 413

41. Bu konu : ” 7 Temmuz 2005’te Londra’daki saldırılarla ilgili fikir birliği nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 353

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link