78 yaşında ileri düzeyde bunama sorunu olan bir kişi ABD’yi yönetebilirse, bu engellilerin her şeyi yapabileceğini gösterir!

https://s.yimg.com/tr/i/e2090740bf37416baa00e844e4a3a312_A.jpeg

Biden zaferi (💯 hile yapılmayan bir seçimde şimdiye kadar herhangi bir Başkan adayından daha fazla oy aldı), bu da zihinsel engelli yaşlı pedofillerin her şeyi yapabileceğini gösteriyor! Engellilerin ötesinde hiçbir şey yok!

Bunun dünya için harika bir ders olduğunu düşünüyorum. Gelişmiş demanslı 78 yaşındaki bunak bir pediyken dünyanın en güçlü askeri ve ekonomisini yönetebilirseniz, o zaman ABD’de – HER ŞEY MÜMKÜN! Engellileriniz, yaşlılık yaşınız, bunama, yozlaşma, pedo dolandırıcı oğlunuz ve çocuklara kendi uygunsuz dokunuşlarınız, o zaman kimsenin bir mazereti yok! Engelli senil pedolar bunu yapabiliyorsa, gökyüzü sınırdır! ABD’ye git!

“78 yaşında ileri düzeyde bunama sorunu olan bir kişi ABD’yi yönetebilirse, bu engellilerin her şeyi yapabileceğini gösterir!” üzerine 5 yorum

1. Trabzon dan kimler var. 78 yaşında ileri düzeyde bunama sorunu olan bir kişi ABD’yi yönetebilirse, bu engellilerin her şeyi yapabileceğini gösterir! . Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 257

2. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım 24-02-2021 17:40:58

3. Manisa merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 06:34:45

4. Bu konu : ” 78 yaşında ileri düzeyde bunama sorunu olan bir kişi ABD’yi yönetebilirse, bu engellilerin her şeyi yapabileceğini gösterir! ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 46

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link