“80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi

Dün haberler, ABD’nin Haziran ayından bu yana en büyük artışı 80.000 ile nasıl gördüğüne dair haberlerle doluydu, ancak bu tam olarak doğru olmayabilir. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, tek tek eyaletlerdeki vakalarda büyük ani artışlarla ilgili raporlar gördük, ancak haftalar sonra bunların ya birikmiş veri yığınlarından ya da bilgisayar aksaklıklarından kaynaklandığını ve çoğu kez birkaç binlerce eski vakanın eklenmesiyle sonuçlandığını öğrendik. 4 eyalet (veya şehir) şimdiden öne çıktığı ve bu “yeni vakaların” çoğunun gerçekte birikmiş veriler olduğunu belirttiği için, burada olan şeyin bu olması çok olasıdır. Eyaletlerden gelen bu ani yükselişin, önümüzdeki haftalarda yeniden tıkanma durumunun bir sonucu olduğunu ortaya koyan daha fazla rapor hayal ediyorum. Dahası, bunun kasıtlı olabileceğine ve siyasi amaçlarla yapıldığına bahse girmeye hazırım. Covid, önemli bir seçim konuşma noktası haline geldi ve büyük bir artış gören seçmenler oylarını değiştirebilir.

Şu an itibariyle, bunlar, bu mevcut artışa dahil olan birikmiş verilerin resmen bildirildiği eyaletler / şehirler …

Alabama’daki yeni vakaların 2.565’i Haziran ayından itibaren geri çekildi …

Los Angeles – “yeni vakaların” 2000’i Ağustos’tan itibaren geri çekildi

Louisianna – “yeni vakaların” 400’ü Eylül ayından itibaren gecikmiş durumda

Kuzey Dokata 800 yeni vaka Beklemeye alındı

Gönderen … KorrectDaRekard
[comments]

““80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi” üzerine 52 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 435

2. Ordu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun 24-10-2020 21:19:51

3. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, sağolun , banu – 500

4. Mersin dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 166

5. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 22:42:56

6. Van dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 88

7. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 179

8. Konya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, şukuladım 25-10-2020 20:11:02

9. Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi güzel, teşekkürler 25-10-2020 20:45:28

10. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 274

11. İzmir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 28-10-2020 15:40:40

12. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım , doruk – 199

13. Mardin dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 173

14. Denizli dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, saolun , Hasan – 45

15. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , banu – 13

16. Muş dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 274

17. Kırıkkale dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 436

18. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 406

19. Uşak dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Merhabalar web sitesi inanki iyi, şukuladım , Gürbüz – 33

20. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 189

21. Balıkesir dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . selamun aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 220

22. Yozgat dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 105

23. Elazığ dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , hatice – 22

24. Şanlıurfa dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 107

25. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , Gürbüz – 181

26. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 367

27. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 203

28. İzmir dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , – 64

29. Karaman dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 317

30. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, saolun 31-01-2021 04:29:28

31. Edirne merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun 08-02-2021 23:56:43

32. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 156

33. Yalova dan kimler var. “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi . Merhabalar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 463

34. Bu konu : ” “80.000 yeni vaka ile en yüksek Covid dalgası” hikayesinin reddedilmesi ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 188

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link