80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi …

5 Şubat 1987’de bir kadın, Florida Tallahassee’de bir parkta 6 dağınık çocuğun iki iyi giyimli erkek tarafından izlendiğini gözlemledi. Ona bir şey yanlış geldi, bu yüzden göründüğünü bildirmesi için polisi aradı ve Tallahassee Polis Departmanı (TPD), araştırması için iki memur gönderdi. Soru sorulduğunda, erkekler çocukların öğretmenleri olduklarını ve onları akıllı çocuklar için bir okul kurmaya Meksika’ya götürdüklerini söylediler. Polis, çocukların böcek ısırıklarıyla kaplı olduğunu, kirli olduklarını, iç çamaşırı giymediklerini ve birkaç gündür banyo yapmadıklarını tespit etti.

Hepsi gözaltına alındı ​​ve adamların Michael Howell ve Douglas Ammerman olduğu tespit edildi; çocuklar da tespit edildi. Seyahat ettikleri bir minibüsleri, içinde haritalar, kitaplar, mektuplar, bir TRS 80 bilgisayarı ve modemi, birkaç diski, pasaportu ve bir yatağı olan 1980 mavi bir Dodge minibüsü vardı. Kamyonet de kötü kokuyordu ve minibüsten yaşıyormuş gibi görünüyordu.

Gözaltına alındıktan sonra, adamlar sessiz kaldılar ve bir tarafında kendi adını taşıyan ve diğerinde sessizlik hakkını bildiği bir kartvizit üreten biri dışında fazla bilgi vermediler. Bir çocuk dışında çocuklar çok fazla şey söylemedi, ancak söyleyen kişi Washington DC bölgesinde bir komünde ama binanın dışında yaşadığını söyledi. Telefonlar ve televizyonlar gibi pek çok modern nesneyi tanımıyorlardı ve tuvaleti kullanmak için dışarı çıkmalarını istediler. Bazı çocuklar kendilerini ıslattı ya da kirletti.

SS / A Bob Harrold, USCS, Tallahassee’den SS / A Walter Kreitlov’dan olayla ilgili olarak TPD ve USCS’nin olası çocuk istismarından endişe duyması nedeniyle bir çağrı aldı. SS / A Harrold, çocukların veritabanlarında olup olmadığını kontrol etmek için USCS’den Özel Ajan Ramon Martinez ile temasa geçti. Daha sonra Harrold, Washington DC Metropolitan Polis Departmanından (MPD) bir Dedektif Jim Bradley’in TPD ile temas halinde olduğunu ve tüm bunların çalışmakta olduğu bir davaya bağlı olduğunu belirterek, Martinez ile tekrar temasa geçti. Adresler, minibüsteki belgelerden ve araç kayıtlarından alındı.

Martinez, Bradley ile konuştu ve Bradley ona Aralık 1986’da The Finders olarak bilinen bir tarikat benzeri grup hakkında bir soruşturma başlattığını söyledi. Bir muhbir, Bradley’e DC’de biri depo, diğeri dubleks olmak üzere iki adresten çalıştıklarını ve iddia edildiğine göre kan ritüelleri, alemler, muhtemelen çocukları içeren seks partisi ve iddia edilen bir cinayetle uğraştıklarını söylemişti.

Bradley ve Martinez, arama emirleri aldı ve iki adrese ayrı ayrı gittiler. Martinez, raporunda şunları bulduğunu belirtiyor: İçinde bilgisayarlar, yazıcılar ve çok sayıda belge bulunan bir odada bulunan Stuart Miles Silverstone adlı bir kişi. Dahası, yine Martinez’e göre, belgeler, Tallahassee’de bir gece önce meydana gelen olayların bir hesabı da dahil olmak üzere, çocukların edinilmesi, çocukların satın alınması ve teleks mesajları ile ilgili talimatları içeriyordu.

Bu noktada Washington Post hikayeyi ele geçirdi ve patladı, hızla ulusal haber haline geldi. Bu şeytani paniğin doruk noktasıydı ve hikaye hızla yayıldı. Sonra çocukların anneleri gelip polise çocukların kendilerine ait olduğunu söylediler ve bunların hepsi bir yanlış anlaşılmaydı, onlar sadece bir karşı kültür alternatif yaşam tarzı yaşayan hippilerdi. İki adam ve çocuklar serbest bırakıldı ve Başsavcı Yardımcısı, bu olayla ilgili herhangi bir kişi aleyhinde dava açmayı reddetti. Ve orada hikaye bitti.

Geçen yıl FBI davayla ilgili yüzlerce sayfalık belge yayınladı ve insanlar bunlardan geçti. İşte standart resmi hikayeye sahip olayla ilgili bir yardımcı makale: https://www.vice.com/en/article/7x53vg/the-finders-cult-from-the-80s-was-patient-zero-for-epstein-and-pizzagate-conspiracies

İlginç bir şekilde, Martinez’in raporunun sonunda, kendisine dışişleri bakanlığının mülk aramalarından pasaport verilerine baktığını söyleyen üçüncü bir kişiyle görüştüğünü söylüyor. 1950’lerin sonlarından 1970’lerin ortalarına kadar Moskova, Kuzey Kore ve Kuzey Vietnam’a ziyaretler de dahil olmasına rağmen hiçbir yasanın çiğnenmediğini söyledi. Ayrıca, Finders’a yönelik soruşturmanın “bir CIA iç meselesi” haline geldiği ve raporların gizli olarak sınıflandırılması gerektiği ve FBI’ın operasyondan çekildiği söylendi.

Bunu Youtube aracılığıyla keşfettim:

Bazı sıradan oyuncular için derin web keşfi # 9, Martinez raporunun düzeltilmemiş bir versiyonuna sahiptir (okumak için duraklatabilirsiniz): https://youtu.be/VWXqtJ7cFO8?list=PL_NnG4jzzKohor2G8liXfgfRboMRGtO-f&t=1393

Suçla Jorge’nin bununla ilgili oldukça ayrıntılı bir videosu var: https://www.youtube.com/watch?v=TCSZ9fsqsu8

Belgelerin bununla ilgili bir oynatma listesi olduğunu okuduk ve gerçek belgeleri tarıyor. Bu vakayla ilgili FBI belgelerinde McMartin okul öncesi tünellerine bağlantılar var: https://www.youtube.com/watch?v=txKGIkB7ylI&list=PLXKGLoMod2GXFs88yIH2-AlgA_vV6732Y&index=3&t=41s

Bir çok şeyin bağlı olduğu çok detaylı bir durum olduğu için biraz kaçırdım. Marion Pettie, The Finders’ın başındaki adamdı, karısı 1950’lerden 1971’e kadar CIA için çalıştı. FBI, The Finders’ı 1971’den biliyordu, MPD onları 1970’lerde araştırdı ve aynı zamanda bir CIA personeline bilgisayar eğitimi veren şirket.

FBI dosyalarında CIA’dan biriyle yapılan bir röportaja göre (bu, Belgeleri okuduk videosunda) CIA, The Finders’ın veya grubun üyelerinin yaklaşık 1969’dan beri farkındaydı.

Öyleyse, bu sadece garip bir karşı kültür alternatif yaşam tarzı grubu mu? Belgeleri okuduk adamına göre (bir kitaptan alıntı yapıyor), Martinez bir tür kariyer gelişimi olarak bulduklarını ya uydurdu ya da aşırı abarttı. Martinez doğruyu mu söylüyordu? Yayınladıkları FBI raporları büyük ölçüde redakte edildi, Isobelle Pettie’nin adı bile yaygın olarak bilinmesine rağmen, dediği gibi onun adı olmadığı sürece yeniden düzenlendi.

CIA tuhaf bir tarikata karışmış mıydı? Çocukları taciz mi ediyorlardı, yoksa insanlar 1980’lerin şeytani paniğine mi kapılıyorlardı?

Finders daha önce çözülmemiş gizemler hakkında (6 yıl önce, FBI belgesinin yayınlanması öncesi, ancak içinde birkaç ilginç bağlantı var): https://www.reddit.com/r/UnresolvedMysteries/comments/27lqws/the_finders_deep_child_abuse_groupcult/

“80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi …” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , Hasan – 175

2. Balıkesir dan kimler var. 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … . Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 242

3. Bu konu : ” 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 218

4. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 21-12-2020 15:51:34

5. Bu konu : ” 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 76

6. Amasya dan kimler var. 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … . Slm siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , emin – 160

7. Isparta merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-12-2020 05:35:28

8. Adana merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-12-2020 01:24:20

9. Aksaray merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-12-2020 22:45:18

10. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 11-01-2021 03:52:31

11. Balıkesir dan kimler var. 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … . Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, tebrikler , Aylin – 402

12. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 07:32:28

13. Bu konu : ” 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 112

14. Karabük dan kimler var. 80’lerde çocuk ticareti kültüne ilişkin suçlamalar düştü. CIA bunu bir ‘iç mesele’ olarak nitelendirdi … . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 342

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link