Covid tüm yaşlıları öldürmek için mi yaratıldı?

O iyi olacak mı? Dün gece çinko, D vitamini ve C vitamini gönderdim ve almaya başlayacağını söyledi. Teşhis konduğu acil bakıma gitti ve sağlayıcı ona aşı olmasının iyi bir şey olduğunu söyledi. Kötü belirtiler olarak onun zaman çizelgesi nedir? O tamamen yalnız ve korkuyor. Onunla telefonda konuştum ve gerçekten hasta, öksürüyor ve fazla bir şey söyleyemedi.

Bende ivermektin var- bunu ona götürmeli miyim? Cumartesi günü teşhis kondu – sonuç alacağı yere götürebileceği en son şey nedir? Başka bir şehirde yaşıyorum ve Çarşamba günü orada olacağım. Gerekirse şimdi gidip ona götürebilirim.

…Throwawaybibbi tarafından gönderildi
[comments]

57 Comments

1. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım 08-08-2021 11:03:46

3. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, teşekkürler

5. Erzincan dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 389

6. Merhabalar sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler

8. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 481

9. Hakkari dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, şukuladım , emin – 471

10. Bolu merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-08-2021 11:13:48

11. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-08-2021 11:13:50

12. Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok iyi, tebrikler , emin – 259

13. Bolu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 08-08-2021 11:20:58

14. Çanakkale dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, teşekkürler , ali – 71

15. Burdur dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 499

16. Yalova dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , – 301

17. Van merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 11:31:46

18. Kilis dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 161

19. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 158

20. Bursa merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-08-2021 11:38:31

21. Kastamonu dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 127

22. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 83

24. Erzurum merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-08-2021 11:45:07

25. Balıkesir dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, tebrikler , hatice – 86

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 162

27. Şırnak dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 158

28. Bursa dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Slm web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 49

29. Osmaniye dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 499

30. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler

31. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Mrb paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 13:59:43

34. Mrb paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Şanlıurfa dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 326

36. Aydın dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 356

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 239

38. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Erzincan dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 27

40. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 11-08-2021 22:48:17

41. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

42. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 14:43:48

43. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

44. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-08-2021 02:01:35

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 409

46. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sağolun 22-08-2021 21:47:40

47. Selamın aleyküm web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

48. Ağrı dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 347

49. Sakarya dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Merhaba siten ciddiyim hayran edici, saolun , Aylin – 262

50. Bitlis dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 281

51. Artvin dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 281

52. Bursa dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 92

53. Bu konu : ” 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 303

54. Adana merkezden ben ziya. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-09-2021 22:01:19

55. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 03-09-2021 10:49:16

56. Ağrı dan kimler var. 84 yaşındaki babam covid aşısı oldu. . Mrb paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 484

Write A Comment