9/11: 29 sayfa gerçeğin anahtarıdır.

Ve gerçeği bileceksiniz ve gerçek sizi özgür kılacak. “- John VIII-XXXII. / CIA’nın resmi olmayan sloganı.

15 Temmuz 2016’da, bir sınıflandırma gözden geçirmesinin ardından, Obama Yönetimi kısmen redaksiyona giren “28 * Sayfaların” sınıflandırmasının kaldırılmasını onayladı.

“28 * Sayfalar, 11 Eylül saldırılarıyla ilgili soruşturma komisyonu raporunun sonundaki küçük bir bölüme atıfta bulunuyor. Bu bölüm, saldırı öncesinde El Kaide’ye yabancı devlet sponsor desteğinin ve teröristlerle olası Suudi bağlantısının ayrıntılarını içeriyor.[9] Kongre raporunun bu bölümü George W. Bush yönetimi tarafından sınıflandırıldı. O zamandan beri, aralarında Senato İstihbarat Komitesi’nin eski başkanı ve ortak kongre panelinin eş başkanı Bob Graham’ın da bulunduğu, senatörler ve siyasi aktivistler tarafından redaksiyonu yapılan sayfaların sınıflandırmasının kaldırılması için girişimlerde bulunuldu.[9] Birleşik Devletler istihbarat teşkilatları sayfaların gizliliğini kaldırdı ve Kongre daha sonra bazı kısımları düzelterek sayfaları kamuya açıkladı.

Eğer gerçek, gerçeği arayan biriyseniz, bu makaleyi şu şekilde okumanızı şiddetle tavsiye ederim:

bir 9/11 Dul Kristen Breitweiser: “29 Sayfa Açıklandı: Yolsuzluk, Suç ve 11 Eylül’ün Örtbas Edilmesi”

Bunu kullanarak, sınıflandırılmamış sayfaları Wayback makinesi aracılığıyla okuyabilirsiniz. bağlantı.

Bu konudaki en son haberleri takip etmek istiyorsanız ziyaret edebilirsiniz. 28Pages.org veya onlarla arkadaş ol heyecan. (her zaman kaynakları kontrol etmeyi unutmayın)

“Kongre’nin şu anda Suudi Arabistan’ın 11 Eylül hakikatini doğrulayan 29 sayfalık bir süper karanlık devlet grubu, İslam’a dönüştükleri ve trilyonlarla para kazandıkları ve trilyonlar aldıkları, daha büyük bir grupta onlara katıldı. Suudi Arabistan’ın yönetimi ele geçirebilmesi için Irak’ı ve radikal olmayan diğer ülkeleri suçlamayı planlıyor. “

Tabii ki bu plana uygun gitmedi, ortaya çıktığı gibi, Irak hiç kimsenin tutamayacağı bir saatli bombaydı, ancak KSA’nın ABD hükümeti üzerinde ne kadar etkisi olduğunu / olduğunu merak etmelisiniz, yani Cemal Kaşıkçı’nın suikast gerçekten tabutun son çivisiydi.

bu elbette yeni bir şey değil, bu ilişki 2. körfez savaşına kadar uzanıyor (bildiğim kadarıyla) hatırlamak ABD’nin Irak ve Kuveyt arasındaki sınır anlaşmazlığında nasıl taraf tutmadığı?

Ayrıca ABD’nin Irak ile Kuveyt arasındaki sınır anlaşmazlığında herhangi bir tavır almadığını açıkça ifade etmesine karşın, özet aynı zamanda ABD’nin hareketin barışçıl bir şekilde çözülmesini istediğini açıkça belirttiğini belirtti. – WikiLeaks’e göre April Glaspie’ye atıfta bulunarak

çok uzun sürmedi, değil mi? Suudiler tehlikede olabileceklerini anladıktan sonra, ABD en sevdikleri petrol tedarikçisini kurtarmak için devreye girmek zorunda kaldı.

Güçlerden birinin öne çıkması ve korkunç suçları için Suudi Arabistan’ı çağırması gerekiyor …

Taliban savaşçılarının çocukken Pakistan’daki wahhabi okullarına gittiklerini hatırlayın, işte o zaman aşırılık yanlısı görüşleri meyve verdi, Vahhabizm, Suudi Arabistan’ın aynı aşırılık ideolojisi Irak, Yemen, Suriye, Afganistan, vb.

ABD para karşılığında Suudi Arabistan’dan petrol alıyor, ABD aynı paraya Suudi Arabistan’a silah satıyor, böylece suudiler onları bombalamak için kullanabilsin Yemen çocukları “teröristler”.

Anlıyorsun? bu mükemmel bir senfoni, her iki taraf da kazanır … ve birkaç masum insan kaybeder.

Yürekten sözler: Bütün yıllarını sürekli bir savaş halinde geçiren bir Iraklı olarak, bu trajik olaydan sadece ilk 3.000 kurban değil, benim hayatım, sizin hayatınız ve hemen hemen herkesin hayatı etkilenmiştir (ruhları dinlenebilir. barış) ama 11 Eylül’ün sonuçları, Teröre karşı savaş, WMS hakkındaki yalanlar, Irak ve Afganistan’ın işgali, Irak ordusunun dağılması, Ölen milyonlarca masum Iraklı, Maalesef yanlış nedenlerle ölen binlerce ABD askeri (ve fiziksel olarak ve zihinsel sakat), Radikal İslamcı gruplar için “kasıtsız” reklam, Bugünkü Irak’ın “Irak özgürlüğü” operasyonunun sefil başarısızlığı, 17 yıl önceki Irak’la aynı.

Tüm bunların 11 Eylül’den dolaylı olarak etkilenen TEK bir ülkeden geldiğini hayal edin.

Keşke ABD hükümeti iyi adamların işlerini yapmasına izin vermiş olsaydı, tüm bu kan dökülmesini önleyebilirdik.

11 Eylül’ü Asla Unutma

“9/11: 29 sayfa gerçeğin anahtarıdır.” üzerine 16 yorum

1. Samsun merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-09-2020 05:45:05

2. Çorum merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-09-2020 22:27:59

3. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:29:03

4. Çorum dan kimler var. 9/11: 29 sayfa gerçeğin anahtarıdır. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım , hatice – 265

Yorum yapın