Bence biz bağımsız düşünürler, OG uyanan kalabalığıyız ve SJW hareketi ve kimlik politikaları, Occupy Wallstreet’in ardından sohbeti sınıf meselelerinden uzaklaştırmaya itildiği gibi, bu psikopatın terminolojiyi çalması uygun bir dirençtir. şirket ve hükümet aldatmacalarına gerçekten akıllı olanlardan “uyanmak”

Author

13 Comments

1. Merhaba sayfa gerçekten güzel, facebookta paylaştım

2. Çankırı dan kimler var. 9/11 Hakikat Hareketi ve İşgal gibi propaganda ve yalanlar cephesinden gören insanlardan “uyandı” teriminin seçildiğini düşünen başka kimse var mı? Şimdi kuruluş anlatılarını teşvik edenler tarafından kullanılıyor . Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 456

3. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 19-03-2021 00:10:49

4. Bu konu : ” 9/11 Hakikat Hareketi ve İşgal gibi propaganda ve yalanlar cephesinden gören insanlardan “uyandı” teriminin seçildiğini düşünen başka kimse var mı? Şimdi kuruluş anlatılarını teşvik edenler tarafından kullanılıyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 305

5. Bu konu : ” 9/11 Hakikat Hareketi ve İşgal gibi propaganda ve yalanlar cephesinden gören insanlardan “uyandı” teriminin seçildiğini düşünen başka kimse var mı? Şimdi kuruluş anlatılarını teşvik edenler tarafından kullanılıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , memo – 111

6. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Bingöl merkezden ben ali. Slm siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-03-2021 21:46:41

8. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

9. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-04-2021 22:44:03

10. Karabük dan kimler var. 9/11 Hakikat Hareketi ve İşgal gibi propaganda ve yalanlar cephesinden gören insanlardan “uyandı” teriminin seçildiğini düşünen başka kimse var mı? Şimdi kuruluş anlatılarını teşvik edenler tarafından kullanılıyor . Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 250

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link