Şu anda 9/11: The New Pearl Harbor adlı bir belgeseli izliyorum ve beşgen saldırının tartışıldığı bölümde bir şeyin farkına vardım. Neden Hani Hanjour (77 sefer sayılı uçak korsanı) uçağı beşgenin çatısına uçurmadı ama bunun yerine yere bu kadar yakın uçtu ve uçağı düşme riskini aldı? Bir hava korsanının bakış açısından, maksimum hasar ve zayiat sağlamak isteyeceklerine inanıyorum ve bu şekilde çatıya doğrudan bir vuruş yapmak bunu sağlayacaktır.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 447

2. Mrb paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım

3. Çorum dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 447

4. Kayseri dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , Hasan – 2

5. Şırnak dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler , Emine – 455

6. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 266

7. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım

8. Bolu dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 296

9. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 244

10. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-02-2021 01:49:49

11. Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 244

13. Erzincan dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , – 314

14. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 236

15. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 353

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 401

17. Batman dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Selamlar paylaşım inanki iyi, şukuladım , – 421

18. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

19. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun 21-03-2021 11:50:15

20. Sinop dan kimler var. 9/11 Pentagon saldırısı . Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 240

21. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 356

22. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. Mrb siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 192

23. Bu konu : ” 9/11 Pentagon saldırısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 434

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link