İşte tuhaf bir şey. Netflix’te görülen Green Eggs ve Ham Ellen projesinde Backflip adlı bir şarkı var.

Bazı bilgiler: Waffling komplo düşünürleri, erimiş metal kirişleri teorileştiriyor veya termit veya waffle’lardaki şurup gibi eklem alanlarında biriken bazı ısıtma elemanı / kompozit yoluyla tehlikeye atılıyor.

Gözleme komplosu düşünürleri patlayıcılar teorisine göre kirişleri ve eklemleri tehlikeye atarak gözleme çökmesine neden oldu.

İkisi de birleştirilebilir, bir waffle krep ile sonuçlanır.

Bu şarkı sadece waffle ve kreplerden bahsetmekle kalmıyor, aynı zamanda nüfus azalmasının kontrolünü de gösteriyor (39 numaralı işaret “Keşke bilseydin”, ardından altında “tam olarak” yazıyor). Nüfus azalması çıkarımını birazdan açıklayacağım.

Şimdi işte video:

https://m.youtube.com/watch?v=I8MHhQfpuoc

Yukarıdaki video krepler, waffle’lar ve şu sayfada: 39 çıkarılmış nüfus azalması hakkında şarkı söylüyor (şimdi dahil edilecek çok fazla başka çıkarım var, ancak aşı çıkarımlarını vb. Arayın).

Saat: 24 saniye aşağıdaki videoda “kuşun” boynunun gözleme tarzında çökmesini izleyin, ancak daha sonra görüntüye gelecek ve gök mavisi perdelerin üzerindeki deseni fark edecek olan iki pencere perdesini dikkatlice izleyin. Normal hızda ne olduğunu izlerseniz, geri dönün ve tekrar izleyin ve gözleme görüntüsünün etrafında patlayan beyaz konfeti görüntülerinden sonra iki gök mavisi perdede iki kule tasarımı oluşturmak için neden her kareyi masa ve lambayı çıkarmak için canlandırdıklarını sorun. Belki de süreklilik hataları olan harika grafikler? Gerçekten mi?

https://m.youtube.com/watch?v=y6TPPd8eydI

Şimdi, “eğer bilseydin” işaretiyle (tam olarak doğru) nüfus azalmasına geri dönelim. Nüfus için olan “Keşke bilseydin” ile değiştirilen işaretin daha önce ne söylediğine dikkat edin. 2: 20’de.

https://m.youtube.com/watch?v=yXiGVf1QFHY&list=PLj_BLZC6J5O838li_9KlC4nmUGzgB7luW&index=1

Aşılar: “Yipleri Kurtarın, Yapları var. Bir tedavi arıyoruz. ” 2: 06’da ve videonun geri kalanında çeşitli yerlerde bahsedildi.

https://m.youtube.com/watch?v=JEaWg2wekJo&list=PLj_BLZC6J5O838li_9KlC4nmUGzgB7luW&index=6&t=0s

Author

99 Comments

1. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2020 16:59:53

2. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler 16-08-2020 17:53:46

3. Merhabalar web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler

4. Mersin merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha billaha güzel, tebrikler 16-08-2020 18:01:26

5. Yalova merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 19-08-2020 10:10:44

6. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-08-2020 06:58:07

9. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım 28-08-2020 19:35:47

12. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-08-2020 13:14:06

14. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

15. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım

16. Sinop merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler 08-09-2020 17:42:19

17. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-09-2020 05:53:05

18. Osmaniye merkezden ben ziya. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım 29-09-2020 23:42:54

19. Ankara merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler 01-10-2020 21:12:04

20. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 02-10-2020 10:09:54

21. Afyon dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Slm siten gerçekten güzel, sağolun , gaye – 419

22. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 112

23. Merhaba herkese web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 174

25. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 400

26. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:39:01

27. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:37:28

28. Çankırı dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 370

29. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 72

30. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 84

31. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 15:04:43

32. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 284

33. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 3

35. Sakarya dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 443

36. Muğla merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 16:49:36

37. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler , gaye – 72

38. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , ziya – 200

39. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:46:27

40. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 25

41. Sakarya dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 78

42. Karabük merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, tebrikler 14-01-2021 18:21:23

43. Şırnak dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 91

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 79

45. Kocaeli dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 112

46. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 29-01-2021 19:50:53

47. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Muş dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 126

49. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 10-02-2021 04:24:12

50. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 415

51. Erzincan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 21-02-2021 05:38:29

52. Artvin dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Mrb web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ziya – 461

53. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha güzel, şukuladım 04-03-2021 19:09:08

54. Çanakkale dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 414

55. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

56. Gaziantep dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 253

57. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , – 157

58. Tunceli merkezden ben banu. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 03-04-2021 20:22:11

59. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

60. Selam bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

61. Karabük dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 86

62. Gaziantep dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 167

63. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 131

64. Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-05-2021 09:53:12

65. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 01-05-2021 20:35:26

66. Yozgat dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım , ahmet – 255

67. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki güzel, sağolun , Aylin – 34

68. Ordu dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 266

69. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , – 238

70. Çanakkale merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 15-05-2021 02:36:50

71. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 366

72. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

73. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

74. Sivas dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 108

75. Erzurum dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 363

76. Burdur merkezden ben doruk. Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-06-2021 21:33:09

77. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 26-06-2021 07:17:14

78. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, sağolun 26-06-2021 11:36:46

79. Sakarya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 26-06-2021 22:23:26

80. Rize dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım , ali – 204

81. Aydın merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun 06-07-2021 20:05:13

82. Bayburt dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 287

83. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2021 05:09:07

84. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 38

85. Gümüşhane dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 393

86. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 362

87. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 185

88. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım , hatice – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link