9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz?

İşte tuhaf bir şey. Netflix’te görülen Green Eggs ve Ham Ellen projesinde Backflip adlı bir şarkı var.

Bazı bilgiler: Waffling komplo düşünürleri, erimiş metal kirişleri teorileştiriyor veya termit veya waffle’lardaki şurup gibi eklem alanlarında biriken bazı ısıtma elemanı / kompozit yoluyla tehlikeye atılıyor.

Gözleme komplosu düşünürleri patlayıcılar teorisine göre kirişleri ve eklemleri tehlikeye atarak gözleme çökmesine neden oldu.

İkisi de birleştirilebilir, bir waffle krep ile sonuçlanır.

Bu şarkı sadece waffle ve kreplerden bahsetmekle kalmıyor, aynı zamanda nüfus azalmasının kontrolünü de gösteriyor (39 numaralı işaret “Keşke bilseydin”, ardından altında “tam olarak” yazıyor). Nüfus azalması çıkarımını birazdan açıklayacağım.

Şimdi işte video:

https://m.youtube.com/watch?v=I8MHhQfpuoc

Yukarıdaki video krepler, waffle’lar ve şu sayfada: 39 çıkarılmış nüfus azalması hakkında şarkı söylüyor (şimdi dahil edilecek çok fazla başka çıkarım var, ancak aşı çıkarımlarını vb. Arayın).

Saat: 24 saniye aşağıdaki videoda “kuşun” boynunun gözleme tarzında çökmesini izleyin, ancak daha sonra görüntüye gelecek ve gök mavisi perdelerin üzerindeki deseni fark edecek olan iki pencere perdesini dikkatlice izleyin. Normal hızda ne olduğunu izlerseniz, geri dönün ve tekrar izleyin ve gözleme görüntüsünün etrafında patlayan beyaz konfeti görüntülerinden sonra iki gök mavisi perdede iki kule tasarımı oluşturmak için neden her kareyi masa ve lambayı çıkarmak için canlandırdıklarını sorun. Belki de süreklilik hataları olan harika grafikler? Gerçekten mi?

https://m.youtube.com/watch?v=y6TPPd8eydI

Şimdi, “eğer bilseydin” işaretiyle (tam olarak doğru) nüfus azalmasına geri dönelim. Nüfus için olan “Keşke bilseydin” ile değiştirilen işaretin daha önce ne söylediğine dikkat edin. 2: 20’de.

https://m.youtube.com/watch?v=yXiGVf1QFHY&list=PLj_BLZC6J5O838li_9KlC4nmUGzgB7luW&index=1

Aşılar: “Yipleri Kurtarın, Yapları var. Bir tedavi arıyoruz. ” 2: 06’da ve videonun geri kalanında çeşitli yerlerde bahsedildi.

https://m.youtube.com/watch?v=JEaWg2wekJo&list=PLj_BLZC6J5O838li_9KlC4nmUGzgB7luW&index=6&t=0s

“9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz?” üzerine 26 yorum

1. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2020 16:59:53

2. Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-08-2020 06:58:07

3. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım 28-08-2020 19:35:47

4. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-08-2020 13:14:06

5. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-09-2020 05:53:05

6. Ankara merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler 01-10-2020 21:12:04

7. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 02-10-2020 10:09:54

8. Afyon dan kimler var. 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? . Slm siten gerçekten güzel, sağolun , gaye – 419

9. Bu konu : ” 9/11 WTC çöküşü söz konusu olduğunda krep veya waffle komplosu düşünürü müsünüz? Ellen’ın çizgi film projesi bununla dalga geçiyor – yoksa öyle mi? Nüfus azalması? Tedavi yok, birini mi arıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 112

Yorum yapın