2006 civarında, Amerikalı bir adamın 911 olaylarından şok olmadığını iddia ettiği bir youtube videosu gördüm. 1998-99 yılları arasında ABD ordusunun nasıl olduğu hakkında sorgulanan bir dergi röportajını okuduğunu iddia etti. bir sonraki dünya savaşı muhtemelen başlayabilir. ABD ordusunun şefi muhtemelen üç yol olduğunu söyledi … 1. İlki “Muhammed’den gelen bombalar” gibi bir şey çağırdı ve hepsi New York’taki binalara çarpan uçaklar hakkındaydı 2. İkincisine (gibi bir şey) “ Asya’dan füzeler ”ve bir Asya başkanının Asya’dan her yere füze fırlatması hakkındaydı. Üçüncüsünün ne olduğunu hatırlayamıyorum. YouTube videosu artık çevrimiçi değil.

Bu videoyu yayınlayan Amerikalı adam, röportajı 1998-2000 yılları arasında bir playboy’da, bir çatı katında ya da muhtemelen başka bir yetişkin dergisinde okuyacağını söyledi. Bu dergi makalesinin / röportajının gerçekten var olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Derginin Amerikan baskısı olacağını hayal ediyorum.

Ayrıca ABD Ordusu komutanının üçüncü stratejisinin bir sonraki dünya savaşının nedeni olarak tanımladığını bilmek istiyorum.

Gönderen … Signal-Marsupial
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 476

2. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Slm sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler , Aylin – 117

3. Giresun merkezden ben ziya. Slm web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 06-03-2021 08:44:05

4. Manisa merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 09:32:19

5. Uşak dan kimler var. 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum . Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 296

6. Çankırı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, saolun 13-03-2021 14:58:28

7. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , hatice – 471

8. Konya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım 19-03-2021 00:47:34

9. Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 72

11. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 462

12. Bu konu : ” 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, tebrikler , ali – 403

13. Mardin dan kimler var. 911 – bilgi bulmakla ilgileniyorum . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 389

14. Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 17-04-2021 09:43:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link