911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor.

Hava korsanlarından biri olduğuna inanmıyorum. Suudi havaalanı güvenlik görevlisinden hava korsanlığına mı geçti?

“Abdulaziz el-Omari, 11 Eylül saldırılarının bir parçası olarak American Airlines 11 sefer sayılı uçağını kaçıran beş kişiden biri olan Suudi havaalanı güvenlik görevlisi ve imamıydı. Omari, ABD’ye 2001 yılının Haziran ayında, Visa Express programı “

“911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor.” üzerine 13 yorum

1. Muğla merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 26-09-2020 10:24:47

2. Denizli merkezden ben gaye. Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 10:30:37

3. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:07:56

4. Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:18:31

5. Nevşehir dan kimler var. 911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor. . Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , ziya – 74

6. Bu konu : ” 911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 282

7. Afyon dan kimler var. 911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun , hatice – 499

8. Bu konu : ” 911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, sağolun , hatice – 24

9. Bu konu : ” 911 Korsanlarından biri hala çekim gibi görünmüyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 98

Yorum yapın