911 Yeni Pearl Harbor (düşünceler)

Bu yüzden bu 5 saatlik belgesel cadının bu konuda bugüne kadar yapılan en inanılmaz ve en anlayışlı belgesel olduğunu izledim ve Amerikan tarihinin, muhtemelen dünya tarihinin en suçlu, korkunç ve trajik gününe gelince mümkün olan her şeyi izledim. Bu olağanüstü parçayı izledikten sonra şimdi sahip olduğum yeni bilgileri ve düşünceleri paylaşmak istiyorum.

1. Debunker fenomenini şimdi 5 ila 10 yıldır iyi bir şekilde duydum. Bununla birlikte, bilmediğim şey şudur ki, bir çürütücü olmak için ihtiyacınız olan tek akreditasyon, sadece ana akım bulguyu kabul etmeniz ve bilim ve hesap tanıklarını çürüttüğünüz şeyin tersine tamamen görmezden gelmenizdir.

2. Kelimenin tam anlamıyla, resmi hikaye hakkında bize anlatılan ve 911 komisyon raporunda sunulanlar kesinlikle yanlış ve aslında her şey tam tersine yalan! Ben her şeyi kastediyorum! Yine, bilim, tanık hesabı ve sağduyu hükümet yetkililerimiz ve rapor tarafından tamamen göz ardı edildi.

3. Tüm söylenenlerle ve tüm bunlardan ne çıkaracağımızla ilgili tüm kanıt veya eksikliklerle? 20 yıldır ben ve biz, Amerikan halkı ve küresel olarak, dünyadaki insanlık olarak bunun sadece ‘olduğu gibi’ olmasına izin verdik ve dişlilerimi bundan daha fazla öğüten şey, bir bütün olarak hiçbir zaman gerçekten durmadık birlikte ve sorumlu kişilerin sorumlu tutulmasını talep etti. Aslında, tam tersi. Ülke, bir erkeğin muhtemelen en aptal, en kıçını ve çocuğunu 4 yıl daha görevde yeniden seçti. İlgili tüm beceriksiz üst düzey yetkililerin, orada beceriksizlik ve Amerikan yaşamını kaybetme nedeniyle rütbesinin düşürülmesine veya hapse atılmamasına, bunun yerine ülkelerimizin savunma ve hükümetinde daha prestijli ve önemli rollere terfi edilmelerine izin verdik.

Bu 5 saatlik tam dehşet, yalan ve zulmü izledikten sonra, fiziksel olarak özümü sarstım. Burada, bir erkeğin çit makası çalmak için 6 yıl hapis cezasına çarptırıldığını ve 911’e dahil olan ve 911 ile bağlantılı olan hiçbir insanın nasıl sorumlu tutulmadığını, hiç sorgulanmadığını bile görüyorum. Aksine herhangi bir tanıklık sağlayan herkes gözden düşmüş veya daha da kötüsü raporun dışında tutulmuştur. İçinde yaşadığımız bu dünyada gerçekte neler oluyor? Cidden, WTF ?! Ne söyleyeceğimi ya da nasıl devam edeceğimi bile bilmiyorum. Demokrat kanidate joe Biden ne kadar kanıt sağlanmış olursa olsun, demans basmış, ırkçılar, lanet saç kokulu, çocuk el yordamıyla ve kadının okşadığı sürüngen, insanlar bunu görmezden gelecek ve eh, ‘ ‘ve ona oy ver. Artık içinde yaşadığım gerçeği gerçekten anlamıyorum ve uzun zamandır bilmiyorum. Keşke en çok omuz silkebilseydim ve sadece, “ne olduğunu” maalesef özgür bir düşünür ve benim için bir seçenek olmayan bir zekâlı kişi olmak gibi. Hakikat arayışınızda herkese bol şans ve güvende olun!

gönderen … papirio01
[comments]

“911 Yeni Pearl Harbor (düşünceler)” üzerine 20 yorum

1. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 09-08-2020 02:43:13

2. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 15:32:46

3. Iğdır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 06:59:19

4. Artvin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 10-10-2020 23:27:11

5. Mersin dan kimler var. 911 Yeni Pearl Harbor (düşünceler) . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 389

Yorum yapın